treba napadnut Severnu Koreu nech sa otvorí aj tretí front, to russák už nedá
treba napadnut Severnu Koreu nech sa otvorí aj tretí front, to russák už nedá
Orbánov papagáj silno pracuje na tom aby nas EU kopla do zadku
Trump utiahne čine kohutiky s ropou a bude vymalované
ked tá raketa leti na tú vzdialenosť rychlosťou 4000km/h, tak by som si stihol dať este aj sprchu a kávičku a potom by som to zostrelil
nerobim si velké ilúzie ani z Izraela
vsak to bolo jasne takže žiadna novinka
fickov hlások je ako šepot vánku v korunach stromov
džihadisti chceli ziť ako v stredoveku tak im to bude dopriate
kubansky narodny socialista fico vybavil
Izrael zem zaslubená, Iran zem pooraná
štát plače ze je drahá elektrika ale samovyrobu nepodporí
vážne a skadial :)
Myslim ze iran je obklopeny iba nepriatelmi
ked to leti 4000 km ani to nedosiahne svoj ciel
treba to zabavovať rad radom
nehanbi sa a daj si do profilu iransku vlajočku
Potkan vyhrava znicenú ekonomiku vojnou
Pokial taká raketa doleti bude 10x zostrelená
Odporúčame