kto by platil dane tejto zdierackej mafii
kto by platil dane tejto zdierackej mafii
satan o Alahovi káže
ja som slniečkár, mám fotovoltiku a elektromobil :)
na slovensku budeme mat paliva zasa suverenne najdrahšie
zasa tu máme puč, už dávno nebol
USA vyhrali studenu vojnu a porazia russa aj tentoraz
čo je to za predpotopne pismo z jaskýň?
končita pošle max raznu nótu do Bruselu
hlasosmer bol ojb na voličoch
fico je americka mandelinka
MDŽ sú oslavy k výročiu štrajku 15 000 newyorských krajčírok
slubovali zrusenie DCA zmluvy a po volbach sa bratríčkuju s Trumpom
cena starej ficovoličky je jeden karafiát
rozohral s nimi hru meno pauza, zviera, vec
bezpohlany ficko je dnes na MDŽ medzi svojimi babkami po prechode
nema ti kto dať kvetinu, rozumiem ježibaba :)
slovensko je na tom tak dobre že ficina sa ide ožierať s babkami na MDŽ?
fašisticka Replika sa tvari ako keby vojna v Irane ani nebola
žalobaba fico sa zasa sťažoval v Bruseli
Zderáci v Dubaji peru peniaze, žiadna novinka
Odporúčame