a tolko kecov mal ten náš bolševik
a tolko kecov mal ten náš bolševik
však to sa cely život opieralo o lopatu :)
očakavam že naša fašobolševicka vlada sa začne čim ďalej, tym viac viac družiť s pedofilnymi neokonmi ako sa bude približovat porazka russka
Blboš by si mal dat do profilu kubansku vlajočku
Danko je uz politicka mrtvola
a našim ficotlebam zostali uz len oči pre plač a sťažovanie sa na lampárni
takto vypadá ficov mier
Donald zlikviduje russa aj nepriamo
Kam russká čižma vstupi, kvetina neporastie
Rubio povedal a vazal ficko suhlasil
Ešte vydržte chvilku bratia Ukrajinci
Teherán s Moskvou sú fašistické dvojičky
russko dostalo lopatkou medzi kulky
čina doteraz vyvážala defláciu, teraz sa svetový trh pripravuje na čínsku infláciu
tak sa zdá ze fico ho žobranim predčí
Orban a ficko poslali voňavy dopis Europskej komisii, hrdinovia osratych plienok :)
Najväčší svetoví prepravcovia odkláňajú lode z Perzského zálivu, čo predlžuje dodacie lehoty a zvyšuje ceny prepravy pre čínskych exportérov
oslabene russko je po 12 rokoch konfliktu na Ukrajine jediny spojenec Iranu
Odporúčame