tak aj vypadaju tie zeleznice, ako zadarmo
tak aj vypadaju tie zeleznice, ako zadarmo
počas vlád Zderu nam uteká europa a približuje sa Kuba
otváram aj tému či im ich chceme vôbec platiť z našim miezd?
nenažratí gerontáci by mali dostávať dochodky podla hospodarskych vysledkov krajiny
maliar Lacko namaloval obrázok čiernej buducnosti slovenska
budeme chudobnejší, ale zato bez dialnic a nemocnic
Venezuela a Kuba náš vzor do pekla
živnostníci rušia na slovensku svoje živnosti, konsolidácia pomohla, ale len papalášom
dobre ty fejsbúkovy ekonom
s bolševikmi Smerom ku krajším ale chudobnejším zajtraškom
lebo na take platy sa musi dlhodobo budovať ekonomika
aj naši blbošovci a bombicovci maju po fejsbúkoch tisicky lajkov, na námestiach však tvoria malý hlúčik
ciel na tento rok je spopolniť všetky russké rafinérie a dokončiť tym už začaté
o ten blahobyt v russku zakopnete v každej zablatenej zemljanke
Bielorussko je vojnovy štváč
táto nezmyselná vojna splní presne opačné ciele kremelského Potkana
na bielom oslíkovi až do pekla, znie vládne heslo
s bolsevikom sme to dopracovali az na dno
russi uz rozpredali zlato na tureckom bazáre
ficko má čestné miesto v lóži epsteinovcov
Odporúčame