dobre pohlavníček
dobre pohlavníček
vybrané peniaze použije na rozdávačky a kolotoč inflácie sa este viac roztočí
ročný výnos bude na úrovni 2,7 percenta a inflácia je 4%, tz minus 1,3 % ročne, no nekúp to
Kirill slúži diablovi
zločinec vzdy spochybňuje svedkov
nie je možné, vsak máme lacnú russku ropu
ficoinflácia vymaže vsetky zisky
Europa buduje najväčší trh na svete
ten nepodstatny kár nikoho nezaujima
ficocoti ešte nevidia že nas ťahá na bielom koni do pekla?
porazení su farmari, eurodotacie uz tak hladko nepoteču
ale hlavne že máme 13. dôchodky a žobračenky na energie
a to čo russké štetky dobyli musia aj udržať, čo je ťažší oriešok
keby čina nepomahala russku uz je dávno po vojne
keď každý rok otrči kopytá 300 tis russakov tak to sa opla
Tomu že ockov chlapček išiel predpisovo snáď uverí len nejaká ficotleba
rozkradnutá a spalena zem slovensko
Lacko ty sa radsej venuj malovaniu
zato je slovensko tam kde je
za tie miliardy na energopomoc sme mohli postaviť aj dalšiu elektraren a ta by stlačila ceny dole, takže su to prežrate peniaze
Odporúčame