za tie miliardy na energopomoc sme mohli postaviť aj dalšiu elektraren a ta by stlačila ceny dole, takže su to prežrate peniaze
za tie miliardy na energopomoc sme mohli postaviť aj dalšiu elektraren a ta by stlačila ceny dole, takže su to prežrate peniaze
slovensko zaradilo spiatočku
slušnoludia zo Zderu o slušnosti kážu, oxymoron
a potom že prečo polnohospodarstvo u nas krachuje ked sa za peniaze PPA stavaju vilky
všetci vieme ako to dopadne, russky plyn už skončil
ficko sa môže sťažovať aj na lampárni
tuším útoky bolševika na šimečkovu manku sú kontraproduktívne
russko sa vysídluje, čo má nohy uteka
Ukrajina sa práve čistí od korupčníkov a russkych okupantov, mám pocit ale že u nás zažívajú raj
Ukrajinsky vyšetrovatelia by mali prisť vyšetrovať na slovensko zločiny mečiarovsko-ficovského režimu
časť slovakom bola vždy ludácko-marxistická
Ked zožerieš kukuricu tak s nou žerieš aj DNA kukurice, čiže si čo ješ. Nebud ako Kotlár a nežer káre !!!
Kali ked zaciti prachy tak sa mu pregulaju oči
decká russkej verchušky sa nevedia nabažiť západného luxusu
Saková zacítila petrodoláre
so Zderom k chudobe a nikdy inak
ale ako sa russáčikom páči v tej západnej európe, to mi je divné
To je ako ten Blbošov protest. Na socialnych sietach buldog a v realite nula.
Odporúčame