asi tak
kedy sa západ vyhrážal Moskve jadrovymi zbraňami ?
mám nadej že bombicovci budu jedneho dňa visieť
tak ako v 30. rokoch 20. storočia mali ľudáci pocit, že si to Židia zaslúžia, že nie sú obete, ale vinníci, aj dnes naši bombicovci to iste tvrdia o Ukrajine
Rok 2026 sa začal pre russov šokom: Takýto prudký skok cien v januári nezažili už roky, ktoré je priamym dôsledkom zvyšovania dane z pridanej hodnoty (DPH) na financovanie vojenských výdavkov na Ukrajine.
už tie ich jadrove hrozby nikto neberie važne
V júli 2024 česká vláda oznámila, že víťazom tendra na výstavbu nových jadrových blokov v Dukovanoch sa stala juhokórejská spoločnosť KHNP. Ponuka Westinghouse (reaktor AP1000) bola vyradená, pretože podľa českej vlády nesplnila niektoré kľúčové podmienky výberového konania.
aká povinnosť, na jeho blbosť poukazujem rád a dobrovolne
raz komunista, raz katolík, raz lavičiar, raz nacionalista, raz cervený, raz hnedý, ale hlavne prospechár ficko nevybavil zhola nič
Ronald Lauder majitel CME a teda aj nasej Markizy vraj vnukol Trumpovi myšlienku na ovládnutie Grónska, to bude tiež nejaky obrezaný kár a to doslova
tak sa mi zda že slovo MIER malý psik ficko nadužíva len vo svojich trápnych videjkách
keď sa nedarí tak sú na rade vždy vyhrážky
russ nevie poraziť ani chudobnych traktoristov z Ukrajiny
a myslim že slovo MIER sa tá naša čivava aj bála použiť
jadrovu energetiku nikto nespochybnuje, len sa malo hovori o ficovej navsteve v Epsteinovom brlohu nerestí Mar-a-Lago
u nas trva postaviť aj jeden tunel 27 rokov, takže bolševik fico tu hovorí asi o vízii pre buduce storočie
Mas pravdu, to jediné dokážu
nech zazijú tie russké curvy druhý a 100x horší Afganistan
Odporúčame