konečne prvé pandemicke obvinenia, ako so škodoradosťou mne danou hovorievam :)
konečne prvé pandemicke obvinenia, ako so škodoradosťou mne danou hovorievam :)
kaviarovy socialista fico v Trumpovej luxusnej rezidencii zapreda slovensko za deravy groš
Šúchaj ficov kolbasok sa činí, asi padaju preferencie
Fico mieri za Trumpom do Mar-a-Lago. „Zimný Biely dom“ obľuboval Epstein
lakyrnik Rudo na tom umelom ministerstve zasa rozdava rozumy
nič inteligentne Kotlarovi z tych dezolatnych očí nesrší
a zatial nepravoplatne obvinenym čurilovcom musi byt vyplatené odškodne
a zatial americká k..a fico v amerike popija whisky s rothschieldovcami
po dvoch rokoch sa konecne pohli lady a vidime prvé obzaloby
vláda plna odbornikov s detskym mikroskopom
závidim bratom Čechom Pána Prezidenta
postupne ho budu nasledovať vsetci antivaxeri
Nácek sa momentalne nachádza vo väzbe, kde sa opakovane pokúsil o samovraždu.
konečne prvý obzalovany z čias pandémie
kazdá ficova handra nema dlheho trvania
zrothschieldnieva sa nam na urade vlady
kus toaletneho papiera Kotlar poslúžil, alebo doslúžil
Odporúčame