... a tá sa osudu SNS nevyhne
... a tá sa osudu SNS nevyhne
prezident nikoho
už okato podlieza fašistickej Replike
fico je ako chvostik z čivavy čo by chcel vrtieť psom
a zatial Trump dostal na stôl možnosti útoku na Iran
nech sa požerú navzajom bolsevici s fašistami
z našich platov rozmaznávame geronťákov a zamestnanci a živnostnici obracajú každé euro
dr Tiso patri do basy!
chudobná a bezbranná krajina nikdy nemôže dosiahnuť suverenitu, čo robia Poliaci inak?
fico slovo suverenita a mier nadužíva vo videjkach, v reali je ticho
politický šašo dúfam oblečie kraťasy, vezme bielu vlajku a bude skandovať za celosvetový mier, či?
a mal by vyjadriť aj nesuhlas s nedostatocnym počtom Americkych vojakov na zakladni Sliač čo je v rozpore s dohodou DCA
tému gulka v bruchu urcite pri dobrej Whisky nevynechá, tuto bajku bude vypravat aj vnúčatám
birmovany to hra na všetky štyri strany ale nedokáže spojiť ani V4
vdaka Benesovym dekretom spôsobil fico rozkol v Uhorsku, to by mala byt ako prvá zahraničnopolitická téma vo Washingtone
chachara nie je mapa
Peťko reprezentuje skutočne hodnoty všetkych ficotlieb
len či Trump aj vie kde je slovensko kedže nemame ropu
biznis cesta do Ameriky splni svoj účel, objedná minimalne ďalšie dve F-16
nie, nie som latentná kotleba
Odporúčame