Ukrajina patri do EU a vybojovali si už miesto aj v NATO
Ukrajina patri do EU a vybojovali si už miesto aj v NATO
Smerujeme do prdele
a to je len začiatok
túžbu ludi po slobode a demokracii nejde zastaviť, to je ako bojovať proti gravitácii
do poslednej russkej rafinerie a tankera
som za slobodny a demokratický Irán
toto russa bude stáť nejeden tanker
každý russký tanker by sa mal považovať za zdroj reparácie
Šatan je hrobarom slovenskeho hokeja
škody sa splatia russkou ropou
pôjde postupne russký tanker za tankerom
Snád si prašivy russ nemyslí že sa z neho niekto teraz doserie a Ukrajinci už vôbec nie
očórovaný russ, nech to berú ako menšiu zálohu
režim po režime sa otriasa, citim zavan nového demokratickeho poriadku
a zatial nepokoje v Iráne pripomínajú islamskú revolúciu, režim masakruje protestujúcich,
Iránci v uliciach žiadajú návrat Pahlávího
Pravdu povedal, korčulujú za krvave russké doláre
daj niečo aj o Armate nech nas pobavíš :)
a ako Meloniovú a Trumpa dezolati vychvalovali a zrazu nič :)
Pride rad aj na buržoaznu Moskvu
Odporúčame