a fico to ešte vybehol pozyvať po potulkách áziou
a fico to ešte vybehol pozyvať po potulkách áziou
takze v europe je dobre ked sa sem hrnu migranti
Najlepším vyjednávačom je Ukrajinská armáda
tolerantní nackovia si zvolili Pelegrínu do palaca, slovensko z môjho pohladu preto nie je homofóbne
slovensko ma dnes zavislosť na socialnych sieťach, zlaté krčmy, dnes tam zostal uz len inventar lacnych borovičkarov
Bubka môže znova skákať, respektivne teraz už len tancovať okolo žrdi
Slovensko čaká budúci rok slabý rast ekonomiky, hlási Kažimír.
Keď začali stavať tunel, neexistoval ešte Google ani smartfóny.
pride druhy a urobi tu poriadok s touto prorusskou svoločou
zápchy sa len presunu a kusok dalej pokial nie je dokončena cela dialnica
iba dráždi ten náš ficokotlebacky buzerant slovensku komunitu v srbsku
Ukrajinske kinetické sankcie sa ukazali znova ako úspešné
a vôbec sa nezastal utlačanej slovenskej menšiny v srbsku
dobre ho tam vypiskali
zlo tu šíri fico ktory sa nechal aj sam postreliť
podla fotky ti to verím
v r 2050 robo ficina na kolobežke šliape posledny usek po dialnici do Košíc ... už čoskoro v kinách
šimečkova stará mať nemá dva byty bez hypoteky ako ficov syn
to tvrdili aj o Ukrajine
ten kár z fejsbúku s uzkymi plecami a prepadnutym hrudnikom
Odporúčame