Treba tie bombardery zostrelovať!
Treba tie bombardery zostrelovať!
taky facebook, google alebo Netlix odvadzaju vôbec dane v EU?
Správne! Tak sa musi jednať s kolaborantmi.
Schizofrenicky stav v russkej armáde ktora potrebuje kremelskemu Potkanovi dodať rychle viťazstva aj tie virtuálne ich vedie k chybnym rozhodnutiam a obrovskym stratám. Saturn požiera svoje deti.
Slovákov čaká ďalšie uťahovanie opaskov, začne platiť tretí konsolidačný balík
A zatial odborníci aj kapitáni priemyslu varujú že pokles investícií na slovensku je citelný
wagnerovci si tu aj cez vianoce vylievajú žlč
kiež by russi pomrzli v zakopoch a nemali čo žrať
dôchodca sa da kupit aj za teplé pivo
NKU kontroluje samospravy, má iné kompetencie
Potkan už vyvraždil viacej russov ako Stalin, ale nevadí mi to
o akom zufalstve tu vkuse píšu nicky s ženskymi menami a kvetinkami v profiloch :)
bratia Ukrajinci nechajte všetkych russkych generalov do jedného naposledy vydychnuť
vypadá to že russkí otroci budu kapať za svojho cára aj v roku 26
každá russosviňa sa aj tak vyvála v bahne
ja hovorim o chatrnej russkej ekonomike wagnerovec že si odhryzla z velkeho koláča
ficotlebám čo volia tychto komunistov čo všetko rozkradli želám nech vďaka ficonsolidácii nemajú v novom roku na chleba a šťastné a veselé
prečo by nas mal Brusel vkuse dotovať, sme predsa suverenna krajina
Odporúčame