každy diktator sa časom zbavuje nepohodlnych ludí
každy diktator sa časom zbavuje nepohodlnych ludí
na spevakovho synáčika sa to vali s kazdej strany
najväčšim benefitom v tejto tovarni bude vedomosť že municia bude použitá správne, na deratizáciu russa
aspoň vlastná mama ti rozumie?
čurillovci su uz dnes odškodňovaní, rad by som teda pocul od fica aspoň chlapske prepáč
aj slovensko priloží ruku k dielu a pošleme kaliho municiu
1 milión nabojov ročne z Dubnice už urobí pár dier do tych rusských dutych gebulí
zmrazene russké prachy su uz na ceste, to je to najmenej čo môžme urobiť
podla sĺz dezolatov ktoré kropia diskusiu, súdim, že trafili presne
prisiel russ a rozbombardoval celý russky hovoriaci Donbas a nazval to bratskou pomocou
minister vojny zbrojí este viacej ako svojho času Naď
minister vojny vyraba municiu ako na bežiacom pase, na tri smeny
prorussaci chceli na Donbase russko, tak ho tam majú, pretoze chudoba a smrť prichadza vždy z východu
čim silnejší štát, tym slabšia ekonomika, pretože štat chce vsetko regulovať ale biznis potrebuje dýchať
tak ako nas predbehlo Polsko nas predbehne aj Ukrajina
fico tiež radšej siahne po Uzbekoch a Vietnamcoch
to je tá podpora slovenskych polnohospodarov, ale zato mame 13 dochodky a vlaky zadarmo a plus ako bonus nedokončene dialnice a rozpadajuce sa železnice
nezmyselna russká vojna nesplnila žiadne svoje ciele
Odporúčame