ešte nikdy sme nevyrabali tolko municie ako za Kaliňaka
ešte nikdy sme nevyrabali tolko municie ako za Kaliňaka
u nas tiež rozpúšťame demokraciu a importujeme sem tie russko-stepné hodnoty
a russ po spackanej vojne pôjde po žobraní
Ukrajina je uz jednou nohou v NATO
ponorka vypustila tri velké bubliny a spočinula na dne
podpísanci ako Gluck pôjdu prví
tato vlada ma na rováši aj Hedvigu Malinovú, tak ja by som im teda neveril
veci konecne nabrali spravny smer
russká tragická vojna smeruje do stratena
Treba začať stavat šibenice
no konečne sa bavime o vyslani vojakov
s ministerstva energetiky USA dohodne jedine tak dodavky skvapalneneho plynu
nevypada to dobre s russkym imperializmom
hlavne nech podakuje za F 16, su to kvalitné stroje
russko robí čo môže, aby stabilizovalo príjmy, Saudská Arábia zatiaľ pokojne znižuje ceny ropy
Anty nikdy nebol dobrym prorokom
Odporúčame