zachvilku po ňom pes neštekne
zachvilku po ňom pes neštekne
Zelensky je Pán, mohol zdrhnúť ale zostal
pokrytectvo bombicovcov nevyvetráš
tzv národniari ako prvi podpisovali odmietnutie braniť vlasť, hrdinovia osratych plienok
pokial starí chlapi rokujú pri koňaku, ti mladí bojuju a zomieraju
Sikorski je Pán :)
nerozumiem prečo bombicovcom akurat vadia
ako jediný štat sme porazili korupciu
to je niečo ako v russku wagnerovci, pokial sa nemylim
keď sa zruší protikorupčný úrad tak vraj potom už naozaj na slovensku nebude korupcia
a zatial na slovensku v tichosti chodí ficuláš a ticho kradne
Kto predtym počul o nejakych banderovcoch?
asi tak, článok na úrovni Noveho času alebo Plus1deň
už len čakám kedy vo vlade po prekríženych kosakoch a kladivách zaveju aj svastiky
Tisa oslavujú tvoje kotleby
Raz katolik, raz fašista a raz komunista ... podla toho ako vietor veje. O kom hovorím?
o Slovači sa hovorí že je to holubičí národ, nikdy sa nevedel spravne zaradiť a tak má stále holú biču
Mentalitu slovenska vyjadruje že najprv sme boli spojenec Hitlera, potom Stalina a dnes Putina
Na stráž! https://ibb.co/0y5w8M23
gradisticke pochody na slovensku https://ibb.co/bMtFR2xq
Odporúčame