rafinéria v russkom meste Syzraň hlasi zásah, ešte chvilku a kacapi nebudú mať žiadnu rafineriu
rafinéria v russkom meste Syzraň hlasi zásah, ešte chvilku a kacapi nebudú mať žiadnu rafineriu
nejak začinaju padať russákom lietadlá ako choré vrany
netahaj sem tú fuchtlu Šminkovičovú
piloti uz počuvaju Kobzonov koncert
no nič, treba žigulaky naštartovať
ja a General sa na tomto zhodneme, russko je Potemkinovou dedinou
zbohom russké letectvo
russka nezmyselna vojna
Alijev je na nože s Potkanom, nejak sa rozpadá ten Eurázijsky sen
že to Pelerine ako ty zrovna vadí :)
tvoj strach russáčik len potvrdzuje moje slová
fico obehol s pozyvacim listom celu áziu
To nie je vojna bežnych rusov ale starcov v Kremli
moje oko zostane suché
učtovnik sa len trocha sekol
ani sebevrazdu nemôžme vylučiť
ten skopirovany plán by načo čital
jedine že budú makať, inak zbohom
je len otazkou casu kedy sa russom skonfiškujú tie prachy
Odporúčame