a zas a zas a zas.... podľa seba súdim teba :D
a zas a zas a zas.... podľa seba súdim teba :D
sa ty o Esete aj sníva :D nie som z esetu btw. A som strašne rád že nie s ľuďmi menšieho yntelktu ako ti.
Keby to zamestnávateľ nevyžaduje, tak dám výpoveď ja :D s čvargou čo uverila konšpiráciám a kotletovi pracovať nebudem. Našťastie pracujem v IT, a sú tu normálny ľudia.
Prečo by mal byť v Rusku lockdown? Veď majú perfektnú vakcínu. A tí pozitívny, to musia byť iste len vymyslené čísla. :D
ja si to neviem predstaviť žiť bez finančnej rezervy. Veď to musí byť na nervy. Sa mi pokazí práčka alebo počítač a potom čo? Zoberem úver? Alebo ako to berú taký ľudia.
Zverstvo? :D ako tak pozerám peniaze a investície sú na slovensku viac tabu ako vražda pomaly... Nečudo že sú potom ľudia chudobný
uff, nechcel by som byť bolševikom :D ľudia krásne ukázali že testovanie chcú. A vy desiati komáči si tu dookola môžete písať čo chcete
ach jaj, zas odborníci v komentoch :D :D vy nebudete bohatý nikdy.
Testovanie malo úspech, píšu o nás ako o vzore. Smeráčikova, kotlektovia, môžte si písať čo chcete. Ticho čakajte na voľby 2024, na ďalší debakel vašich hrdinov. Ak budú na slobode teda :D :D :D
Takže by ste chceli roznášať vírus kôli vymyslenej postavičke? Možno sa ti zrúti svet, ale blesky nevznikajú preto lebo ježiško sa hnevá...
Počkať počkať počkať, táto pani chváli vládu Mečiara? tú vládu za ktorej tu krásne rozkvitla mafia? :D Tá si riadne ulieta :D
"zákaz" vychádzania. Keď už, tak riadne to mali urobiť
neverím že bude už túto sobotu, to by ho kedy chceli oznámiť?
Zúfalé pokusy od zúfalých protivníkov :D sám by som lepšie tú východniarsku čvargu nepomenoval.
haha si ma riadne zotrel haha
Nuž ľudia mu hovoria že na testovanie kašlú, tak teraz budú všetci doma. Za mňa dobre, jednobunkovci si musia uvedomiť, že nie sú králmi v tejto krajine, a že zdravie má prednosť pred dezinformáciami.
áách, 1200 komentárov, to zas bude plaču :D Takže kto to rozprával že na testy nejde? :D Nech nejde, oddýchne si 10 dní doma :)
Odporúčame