si príkladom toho podceňovaného školstva
si príkladom toho podceňovaného školstva
zrušiť všetky náboženstvá, kriminalizovať to. V tomto jedinom sú komunisti super.
asi som trúfol na veľa, ale dám sem matematický vzorec. Ak je R 1,30 a práve teraz je 1000 nakazených iekde vonku a nevedia o tom, a jeden zo 100 potrebuje starostlivosť, tak to máme (1000*(1.3)^30)/100 = 26 200 ležiacich na lôžkach v nemocniciach. Čo je asi na slovensku veľa. Ale hej, tu je najviac moderné hasiť až keď je plameň najväčší.
protestujte si, u seba doma aj od rána do večera :D
stále iba o Rusku? Veď píšu o všetkých okolitých krajinách + nemecko, španielsko, USA a Rusko. Ale tak asi vidíš len to čo chceš.
sa Trumpovi vyhrávajú voľby keď má proti sebe takýchto kandidátov :D On je niečo ako Smer u nás.
pekne klesajúcú krivku??????? si zo Slovenska?
áno, od Japonska cez Čínu, Rusko, až po USA. Všade sú predajný politici? :D
nie, diazepan sa zapíja vodkof nicolaskou!!!111!!
V tých testoch nie sú žiadne čipy, dnes som tam bol a pohoda... Potom som ísť domov, a vidieť červenú farba... Môj systém sa aktivovať a teraz bojovať proti Rusko !!! Hej hej NAT0, hej, hej! 0111 1001 0001
súhlas... za pol miliardy? Tomu veria iba bľačiace igiotové hlúpe ovce. Smeráci by to spravili za 2 miliardy.
už sa trasieme uuuuu, a myslím to trasenie smrteľne vážne :D:DD:D:D:D:D::DD
testovanie prebieha na jednotku. Všetko prebieha výborne, všetko funguje až na pár extrémnych výnimiek. Skvelá práca armády a dobrovoľníkov
keď sa vám nepáčia články tak odchod, nikto vás tu nedrží
všetko funguje, všetko sa rozbieha. Otestovaný budú všetci čo chcú. Dnes sa zas budete rozčuľovať nad úspechom iných :D
nuž Mariánkove miešanie vodky s liekmi sa prejavilo na percentách :D :D
možno ti to ušlo ale toto je diskusia, nie propaganda vašej červenej rozkrádačky. Tu si písať môže hocikto pokiaľ neporušuje pravidlá, čo sa tu bolševikom často stáva :D
Odporúčame