S velmi priemerným až slabým superom Slovan ziskal mizerným výkonom jeden tabulkový bod-HANBA!
S velmi priemerným až slabým superom Slovan ziskal mizerným výkonom jeden tabulkový bod-HANBA!
predovšetkým by sa nemal vyjadrovať politicky
Dnes 50 km vpred,zajtra takticky 100 km vzad.......
Už sme videl.nedávno ukrajinskú zástavu v rukách ukrajinských vojakov na východnej hranici DĹR s Ruskom.
k nadpisu.Nie 50,ale 53 km.
na Facebooku pre chvílou reagoval Fico na tieto hamranovské drísty
mám taký dojem,že v base sa ocitnú skorej ako Fico organizátori pohonu na neho.-trumvirát Lipšic,Matovič,Mikulec a ich ich podriadení.vykonávači pokynov,príkazov.
Nerozumiem.Ako Kotleba pomohol Hamranovi? Kotleba pomohol Matovičovi.to ano,to je fakt
som presvedčený,že ten Hamran bude medzi prvými,čo už pred parlamentnými volbami zo súčasne vládnúcich"zmizne "do zahraničia
Presne tak.Keď Matovič povie,že je správné spojiť sa za "dobrú vec" s fašistami-a aj to tak uskutoční.novinárska zberba mlči...ked to isté povie Fico inými slovami,dokonca citáciou výroku najslávnejšieho britského premiera,novinárov ako toť pravdackého Hutku ide rozhodiť od zlosti a ten exot v zurivosti napíše dnešný protificovský pamlet
trošku od veci,ale predsa.Velmi sa teším na dalšie diely tohto serialu RTVS o ŠTB-jej agentoch,spolupracovníkoch,obzvlásť na ten diel,čo bude venovaný śtebákom Śkopcovi-v civile Kukanovi a Kotolníkovi v civile Budajovi
Pravda nieže padá niektorými komentármi na uroveń Sme,Dennika N,Aktualít sk..ale zákernostou,neobjektivitou,stratou novinárskej profesionality,cti/.priklad dnešný Hutkov komentár/ je na uplnom dne slovenskej novinárčiny.
Kto hlasuje v parlamente s koalíciou,podporuje zákony Matoviča a spol.,láme vetá prezidentky?Uvedomuješ si,že tvrdíš,že vládnúci sú komunisti?
Keď sa na protestoch Smeru bude kričať na slávu Matovičovi,prezidentke,Nadovi , Korčokovi,zaplotovej amabasáde potom sa dočkajú organizátori pochvaly koaličných troolov
takéto označovanie patriotov-občanov,politikov milujúcich svoju vlasť,ctiacich si jej historiu,tradície a nadobudnutú ťažko samostatnosť je nedôstojné,zavádzajúce.Najvačšim nebezpečenstvom pre Slovensko ako také je ultraliberalizmus prezentovaý v súčasnosti Progresívným/šimečkovoprezidentskýmesetským/ Slovenskom a médiami na čele s Denníkom N ! ! !
čo ak byvalý socialný ministerský netvor KANIK..banskoštiavničan aj ich už zlikvidoval?
Treba ešte dodať,že protivládná demonštrácia v Prahe bola 100 000 učasťou veľkým občianským vitazstvom,lebo na jej zorganizovaní na nepodielali české odbory, ani hlavná opozičná strana.Babišove.ANO
To ti nevadí ,že zelenotričkari.kottebovci podporujú parlamente "vládne "zakony" Matoviča a spol.lámu s nimi vetá prezidentky?
takže máme dva druhy "fašistov".Dobrí sú ti,či hlasujú a sú v parlamente spojení s koalíciou a Matovičom,zlí sú ti,čo sú v opozícii hlasujú,spolupracujú s Ficom....redaktor Pravdy pán HUTKO tento závažný fakt umyselne,doslova drzo,novinársky neférovo v svojom doslova protismeráckom pamflete sa neunúval ani spomenúť
Velký vzor Korčokovi,Naďovi, Krúpovi a pani prezidentke!
Odporúčame