národ,vlasť Ti nič nehovorí.....duševný obzor nulový
národ,vlasť Ti nič nehovorí.....duševný obzor nulový
Na Slovensku sú stovky politologov.no máloktorý si dovoli hovoriť,písať o nemožnej slovenskej vláde,podobne ako ten český Bureš o ich vláde--a ke´d sa náhodou objaví na Slovensku odvážný,napr.Baránik,tak je okamžite odstavený z medii, zcenzurovaný
mesiace,ale tie až v buducom storočí...
Tak či inak.Myslime si o bratoch Ćechoch kto čo a ako chce,ale fakt je,že touto vyše 100 000 demonštraciou proti ich neschopnej vláde/ bez angažovania odborov a najsilnejšej opozičnej strany ANO na nej/ ukázali nám Slovákom jedinečný príklad hodný okamžitého nasledovania......
Tie rozhovory novinárov s uvažujúcimi,politicky brilatne protirusky rozhladenými 10 ročnými ukrajinským školákmi sú skutočne pozoruhodné
Keby to neboli cigáni,tak sú už tie čierné stavby dávno zbúrané
Keď Krajniak uvode relácie začal rozprávať,či všetko je v riadení štátu,spoločnosti zlé,ako trpia občania pre infláciu,ceny energii mal som dojem že situáciu v štate komentuje najzatvrdlejší opozičník..Ked´mu Blanár vytkol, ,že nikdy SME rodina nehlasovali za opozičné návrhy na pomoc občanov zmohol sa len na drsty-v zmysle-naše koaličné zákony občanom v ý r a z n e pomahali,pomáhajú.,,, ten kecajúci politruk si neuvedomil,že kritizuje.viď jeho slová z úvodu relácie sám seba
Pohľad občanov.Za vlád_mafie" životná uroveň stúpala,za vlády akože bojovníkov proti mafii-už 2,5 roka klesá.A nie je na príčine iba covid
Sulík tiež nie je to ,čo Slovensko potácajúce sa napokraji prežitia zasluhou slabučkej managersky a odborne súčasnej vlády Hegeromatoviča potrebuje.Ale zotrvávanie vlády bez Sulíka-ak nebudú predčasné voľby pod vedením"expertov" a la Matovič,Remišová,Heger,atď,znamená pomalú smrť Slovensk ako takého...
Politicky som na opačnej strane ako nick anysta,ale s jeho názormi,presnejšie správným argumentami na Tvorivú spoločnosť jednoznačne súhlasím na rozdiel od typických kazatelských,sektárských rečí,rečičiek Terezy 23..
Václavák ma kapacitu zhruba 150 000 pre niektoré stavebné upravy od r.1989.V revolučnom roku to bolo okolo 180 000,vtedy bol plný-vid dobové fotografie a porovnaj ichso súčasným záberom plného Václaváku
Vari Ukrajina po očistení sa od nacizmu,kultu osobnosti Zelenskýho sa nestane demokratickou,nebude z nej suverénný,samostný štát?.prečo trepeš nezmysly o našich hraniciach s Ruskom?
skús vymeniť Červené námestie v Moskve za"pred Biely dom"-dostaneš od diskutujúcich možno až 20 bodov
Tvoja morbiná poznámka má slabosť v matematike.Ak demonštrujúci bol starší občania hoci aj 60-tníci,tak sa narodili 20 rokov po fungovaní krematorii,tieto poznali len zo školských zájazdov
100 000 a možno aj viac"dezolátov"-je Tebe he,he?
Môžeme si byť istí,že záujem zahraničia reprezentujuce sa zaplotovou ambasádou je udržanie pri moci na Slovensku súčasnú koalíciu do volieb a po volbách tiež, očistenú od osoby Matoviča doplnenú prezidenským Progresívným Slovenskom ESET. Slováci by si to mali uvedomiť/súčasné koaličné prekáračky nič nevyriešia aj zasluhou progresívnej prezidentky/ a preto neodkladne nasledovať príklad Ćechov.Demonštráciami a rovnakým ultimátom vláde akp ako ĆEšI.
Ćesko tou mohutnou protivládnou demonštráciou dalo vzácný,bratský príklad Slovensku !
fakt je však taký,že sa tie lži,vymysleniny začinajú viacerým novinárom bridiť, všimnite si tie čoraz viac vyskytujúce sa ich poznámky v textoch-"podla neoverených informácii,udaje neoverené,atd.".
K nadpisu -"Putin vojnu nevzdá.-varujú USA." patrí otázka..vzdajú vojnu USA a jeho spojenci?
Plný Václavák protestujúcich je určite dvojnásobok toho,čo udáva česká štátná polícia......Češi ukázali príklad nám Slovakom,ako na protiludovú,protinárodnú vláda treba vyšliapnúť.....
Odporúčame