Ok american a politicky analitik...povedal svoj nazor...takych analitikov je kopec je to jeho nazor. Z niecim suhlasim z niecim. Nie. Nehovori ze USA zacalo vojnu z Ruzzkom ako tuto trolici a ruzzka propaganda rovnako nehovori ze to je vojna cely svet voci Ruzzku. P. Neuznavaa nepozna Europsku uniu to je vseobecne totiz strasiak aj pre USA ekonomicky. Uplne zabudol na Cinu co je rovnako mega steasiak. To ze USA robi policajta na svete vieme. Ale Ruzzko robi svetoveho teroristu. Narokuje si nieco na co nema. Velke gopoliticke strety od 2sv.vojny prehralo....studena vojna, rozpad vychodneho bloku, rozpad sojuzu. A aj vojna na Ukrajine je geopoliticky prehra aj keby si udrzali uzemia na Ukrajine.

