Ej boa jeho! Ale tie ruske produkty idu na odbyt!
A to si este pockajme na ten teleport, ktoreho vyvoj Vlado ohlasoval v roku 2016!
:DD
Ej boa jeho! Ale tie ruske produkty idu na odbyt!
A to si este pockajme na ten teleport, ktoreho vyvoj Vlado ohlasoval v roku 2016!
:DD
pekne ta zase vyskolil, dedulko
:D
tlieskam Eurotajfunovi! hned vidno, kto ma prehlad a kto len mlzi, relativizuje a nepodlozene blaboce
:D
Kaddafimu to trvalo 15 rokov. Puttler uz ma za sebou 4
:D
petko, no ty si mi ale vtipalek
predaj to rovno holyudu
:DD
zase plna huba reci a skutek utek
:DD
vypichnem aspon jeden zasadny rozdiel od ruskej propagandy, ktoru vypatlani ruski trollo tak radi papkaju :
aspon sa pod to niekto podpisal, narozdiel od clankov na sputnikhnusu
:D
to ti Bulhari asi uvazovali v analyze aj tych vsetkych sedem totalne vypatlanych ruskych trollov z miestnej debaty, ktori uveria kazdej hovadine zo sputnikhnusu
:D
kdeze o skratku nejde, skor o to pokracovanie : sputnik, hlavne_spravy, russia_today
:DD
Rusaci by mali zacat hladat hlavne peniaze na odskodnenie pozostalych obeti MH17.
brat obyvatelstvu , rozdavat oligarchom
to je dnesne motto vodcov z rusakova
:DD
haha
US ma stihacku 5-tej generacie uz desat rokov a vyrobenych ich bolo stovky
rusaci maju akurat tak dva prototypy
:DDD
takze nam ukazes alebo neukazes tu svoju genialnu analyzu petko ?
no vidis rusacik a presne toho vyrobne cisla sa chytila ruska propaganda, ktora uz zrazu netvrdi, ze "nemame rakety 9m38m1" ale uz svoje klamstva modifikovala na "mame rakety 9m38m1, ktore su ale mladsie ako 15 rokov"
ruske lzi maju kratke nohy a kratke trvanie
:DD
rusacik, kedze si ziadnu vysetrovaciu spravu necital , tak ani netusis co ma na vas JIT
:D
zakladny problem tejto "ohnutej" analyzy je to, ze rusaci nemaju trosky MH17, tym padom netusia nic o mieste a orientacii rakety pri vybuchu ako sa to da zistit z poskodenia
na zaklade realnych dat o mieste a orinetacii rakety pri vybuchu AlmazAntey dodal simulaciu, ktora zodpoveda dalsim trom simulaciam a tiez je konzistentna s geolokalizaciou fotiek dymovej stopy po vystrele
ale to nie su jedine dokazy , dalej :
- svedkovia - JIT ma desiatky svedkov, ktori potvrdili vystrel od Pervomajskeho
- data z BTSiek - rusaci sa pri transporte dohadovali kam s BUKom, tieto telefonaty sli cez BTS, len par stoviek metrov od miesta odpalu
- posledne video BUKu ako ide zo Snizneho smerom na juh je len 5km od tohto miesta
- JIT ma aj vzorky pody z pola
atd atd atd
dokazov su tony, problem je, ze ty si necital ani jednu vysetrovaciu spravu a vobec netusis co JIT na rusakov ma, a ma toho ovela viac ako doteraz publikovali
Toto je to pole vedla Pervomajskeho, cca 5 kilometrov od miesta, kde bol BUK naposledy zachyteny na video - ako odchadza zo Snizneho smerom na juh
a prezentacia JITu k predbeznych vysledkom kriminalneho vysetrovania :
geometricka analyza TU DELFT + NEO BV + analyza sirokospektralnych satelitnych snimkov, ktore ukazuju, ako bolo pole vypalene
geometricka analyza Bellingcatu - mimochodom, prave Bellingcat ukazal, ze aj americka grafika vychadzajuca z dat zo SBIRSu presne ukazuje na toto miesto. Data zo SBIRSu boli poskytnute JITu.
a nejaku spravu z tej svojej uzasnej geometrickej analyzy by si nemal, Petko ?
Pretoze geolokalizaciu tych fotiek, resp. presnu lokalizaciu miesta odpalu robili vlastne minimalne tri skupiny
1. Bellingcat
2. TU Delft + NEO BV
3. JIT
Vsetky tri skupiny sa zhodli na uplne konkretnom mieste pri Pervomajskom, na satelitnych snimkoch po 17.7.2014 dokonca pekne vidno, ako sa rusaci snazili zakryt vypalene stopy po vystrele tym, ze vypalili cast pola .
no necudo, ze si to nezachytil, kedze si len obycajny rusky troll papajuci akurat tak rusku propagandu
sud bude v Holandsku
Odporúčame