coze, takze vyboj zacina dole pri dazdniku a stupa k oblakom ?
:DD
coze, takze vyboj zacina dole pri dazdniku a stupa k oblakom ?
:DD
"Cize davna skusenost, ze kovy pritahuju blesk je seriozny fakt aj z pohladu em pola a fyziky vyboja."
totalna hovadina
najdolezitejsie faktory su : vyska objektu, tvar (ostre hrany, spicky), izolacia
k veci?
ze male kovove predmety, ktore ma clovek pri sebe nezvysuju riziko zasahu bleskom tak ako si si to vybajil
:DD
zotrem ta kedykolvek, ako som to uz spravil mnohokrat
a to nehovorim len o tvojich bludoch o MH17
:D
petko tebe asi sibe, ze?
ty si predstavujes, ze hrot nejakeho dazdnika zacne srsat a vytvori blesk, ktory zvedia naboj z oblakov ?
:DD
preboha peter , snad nam tu nechces bludne tvrdit, ze male kovove predmety pritahuju blesky
ouemdziiii
:DD
HAHAHAAA
hlavne nezabudnut na ziadnu z ruskych verzii a vsetkym do jednej im naraz verit
aj ked si odporuju, ale len tak mozes byt spravny rusky troll
:DDD
no a?
ruska propaganda ale tvrdi, ze ponad Donbas MH17 ani nemal letiet!
ale mal
lietal tadial vzdy
v letovom plane su waypointy BEMBI PEKIT TAMAK
staci si pozriet kde su
:D
ze by Ukrajina ?
a kto strielal po MH17?
rusaci
:D
spriatelena Malajzia je odhodlana dostat rusackych vrahov pred sud :
tebe sa to nepaci?
ja to nechapem, preco vsetci nackovia nechcu priznat , ze su nackovia?
vy sa za to hanbite?
:DD
motiv rusakov bol zostrelovat ukrajinske lietadla v este vacsom mnozstve ako dovtedy
guma
:D
neo-nacisticky volic Kotletku vyplakava, ze ho tu slusni ludia nechcu
dojemne
:D
Hahaaaa. By sa im cnelo za vnucatami, ktore akurat tak na Rusakovo zvysoko prdia
:D
Tak radsej kydaju na Slovensko z pohodlia demokracie.
Rusaci zistuju, ze zostrelili civilne lietadlo namiesto vojenskeho:
a ten najvacsi troll Igor Girkin sa s tym hned aj pochvalil do telky
:DD
Odporúčame