boze moj
a co teraz ta druha cast ruskej uderky , ktora veri zase na SU-25 a pilota Voloshyna
ved sa uz konecne dohodnite
:DD
boze moj
a co teraz ta druha cast ruskej uderky , ktora veri zase na SU-25 a pilota Voloshyna
ved sa uz konecne dohodnite
:DD
moja verzia je od zaciatku len jedna :
MH17 zostrelil rusky BUK s ruskou posadkou a po zostrele sa vratil naspat do ruska
za to tych rusackych bolo aspon 12
:D
ved mi dokaz, ze taka regulacia existuje , vsetky su online na ICAO
:D
bude nebude?
dedulko, hm?
riadiaci letovej prevadzky vydavaju zakaz civilnych letov ?
:DDD
nehovor, daj link na tuto regulaciu ICAO
nic take neexistuje , minimalne urcite neexistovalo v roku 2014 (aj ked nieco sa zmenilo)
pokial ty vies ?
:DDDDDD
co maju riadiaci s letovym planom? ten bol schvaleny este v amsterdame a naplanovany aerolinkami
o lietani vies prd makovy
:D
v ten den tam letelo desiatky civilnych lietadiel
chces trestat aj tie aerolinky?
na ruskych vrahov MH17 si trosku nezabudol?
ty budes tiez asi nedomyslavy, ked k tomu potrebujes presny datum
sprava vysla v septembri 2016, tam sa o datach od amikov pise
uz ste zabudli ako separati prehadavali trosky a zistili, ze ich rusacki priatelia zostrelili namiesto vojenskeho lietadla civilne ?
data zo SBIRSu boli poskytnute vysetrovatelom, hovori sa o tom v sprave (ktoru si necital), hovoril o tom aj Fred Westerbeke v rozhovore (ktory si necital) a hovoril o tom aj dnes na tlacovke (ktoru si nevidel)
:D
Nikolaj Kozitsyn (vodca kozakov) na videu priznava, ze MH17 zostrelili raketou :
oooo zase jeden "svedok"
:DD
a toho svedka co hovoril o tom ako Voloshyn striela z SU-25 na MH17 nedas?
:DD
Westerbeke na tlacovke povedal ze zo stovky mien to zuzili na niekolko desiatok - vsetko vojaci 53tej brigady
takze je uplne jasne preco rusaci vetovali vytvorenie trestneho tribunali pod OSN
na jedno, ale ruski trolli zabudaju, rusko podpisalo rezoluciu bezpecnostnej rady cislo 2166, kde sa zavazuje k uplnej spolupraci vo vysetrovani
The resolution expressed support for the "efforts to establish a full, thorough and independent international investigation into the incident in accordance with international civil aviation guidelines" and called on all United Nations member states "to provide any requested assistance to civil and criminal investigations".
tipujem , ze sa od rusakov mozeme opat tesit na absolutne zneuctenie dohod z pody OSN
zase jeden pozadu
DSB viedlo technicke vysetrovanie
JIT vedie kriminalne vysetrovanie
= mame dve vysetrovania - jedno technicke (a ukoncene) a druhe kriminalne, ktore vedie 5 krajin
doplnit znalosti
:D
v anglictine by si to nepobral , tak aspon cestina :
kedysi tu davali ruski trolli dokaz, ze to nemohla byt ruska armada toto:
ze predsa vojaci by neprevazali BUK nezaplachtovany
:D
vlastne je to pravda, SBIRS detekoval odpal a miesto odpalu rakety
tieto udaje boli amikmi poskytnute vysetrovatelom
Odporúčame