prezentacia JITu k vysetrovaniu :
nehovor, ved Almaz-Antey dodal simulaciu, podla ktorej sa strielalo spod Snizneho
ich simulacia je sucastou vysetrovacej spravy
nevies? necudujem sa,ked citas len rusku propagandu
:DD
1. o datach zo SBIRSu sa pise vo vystrovacej sprave
2. Westerbeke niekolkokrat potvrdil v rozhovoroch, ze tie data maju
ale klam sa sam dalej
:DD
ze sa v troskach MH17 nasli casti rakety vieme uz od roku 2016
:DD
z tlacovky JITu z pred dvoch rokov, pekne zdokumentovana trasa ruskeho BUKu po Ukrajine
JIT ma pekne zdokumentovanu celu trasu ruskeho konvoja z Kursku na Ukrajinu, cestu BUKu do Donecku a 17.7.2014 jeho pohyb k miestu odpalu
bajne americke snimky, o ktorych rusofilna uderka tvrdi, ze ich nikto nevidel, ale vysetrovatelia hovoria, ze im boli od amikov poskytnute, co dnes potvrdil aj Westerbeke na tlacovke
ziadne satelitne snimky nepomozu v najdeni konkretnych osob, ktore sedeli v BUKu
svedkovia su ovela dolezitejsi, najma v radach 53tej brigady
:Dd
britska Mi5 20.12.2017 : bez akychkolvek pochybnosti vieme, ze BUK, ktory zostrelil MH17 bol z ruskej armady
Bellingcat mali od zaciatku vo vsetko pravdu
spravne urcili co zostrelilo MH17
spravne urcili miesto odpalu
spravne urcili povod BUKu
vsetky informacie od Bellingcatu sa potvrdili aj oficialnym vysetrovanim
a co rusaci ? priniesli nieco oni do vysetrovania?
:DD
vela ludi bolo pri tom
videli sme ako sa tu miestna rusofilna uderka vytesovala, ze separati zostrelili dalsie ukrajinske lietadlo a o polhodinu neskor uz isli tvrdu rusku propagandu
:DD
vyrobca BUKu nie su Rusi ?
ty budes tiez kvalitny ynteleguan
:D
nehvoror? a kedy kde ich odmietli, daj nejaky link na vyjadrenie vysetrovatelov.
v spravach su napriklad vysledky simulacii od Almaz-Antey, rovnako vysetrovatelia prijali aj radarove data
inak chvalim Pravdu za spravny nadpis
MH17 zostrelila naozaj ruska protivzdusna brigada.
Niektore media tu spravu stale preberaju ako MH17 zostrelila ruska raketa - to nie je cela pravda.
:D
Holandsko, Ukrajina, Malajzia, Belgicko, Australia
"sami zapadni experti a jednostranne zlozenie"
boze, kam vy rusofili este klesnete ?
:D
preboha, okamzite kontaktuj JIT a vysvetli im to!
:DD
nejako sa zamotavas, tu tvrdis vyspela technika a vyssie zase, ze je tak zastarala, ze ju rusi uz ani nepouzivaju
:DD
aj keby ich vyradili z vyzbroje (co je loz) stale ich maju, nerobili predsa test s exploziou hlavice ?
:DD
Odporúčame