este po dvoch rokoch vas drzia tie ruske klamstva ?
:DD
este po dvoch rokoch vas drzia tie ruske klamstva ?
:DD
este po dvoch rokoch vas drzia tie ruske klamstva ?
:DD
"to čo si vedeli urobiť aj sami tak si sami aj vyrábajú"
samohonku a matriosky ?
ze "falosna solidarita"
ani si rusacik nepochopil, ze sa vam smeje do ksichtu
:DD
po ukonceni kriminalneho vysetrovania MH17 sa uz niektori rusi presunu zo zoznamu osob neziaducich v EU na osoby hladane EU
:DD
a zase ruska synekdocha :D
Haluan tehdä selväksi sen, että näissä keskusteluissa ei koskaan ole nostettu esiin toivomusta, pyyntöä tai vaatimusta, että Suomi muuttaisi sanktiopolitiikkaansa, että Suomi muuttaisi Krimin valloituksen ja itäisen Ukrainan aggressioiden tuomitsemista, Niinistö sanoi.
|
v
Chcem aby bolo jasno v tom, ze potencionalny dialog s ruskom nikdy nezmeni nas postoj pri odsudeni zabrania Krymu a agresie voci Ukrajine.
:DDD
tychto forexovych odbornikov je na nete kopec
kazdemu je jasne, ze nezarabaju na forexe ale na svojich priblblych prednaskach o tom "ako zarobili na forexe"
to su ludia na urovni smejdov, co predavaju predrazene vysavace dochodcom
:DD
ze svetkolemnas :DDD
napriklad ich hoax o "umelo vytvorenych utokoch v bruseli"
Niektoré hoaxy a propaganda sa komentujú veľmi ťažko, ale to čo priniesol server SVET KOLEM NAS prekročilo hranice akejkoľvek morálky či ľudskosti či žurnalistickej etiky. Hyenizmus s akým nastúpil tento server po tragédii v Bruseli je až zarážajúci. SVET KOLEM NAS podľa fotografií z tejto tragickej udalosti odvodil svoju pyrotechnickú analýzu o umiestnení náloží v strope či vytvoril príbehy o pózujúcich komparzistoch s fingovanými zraneniami a spokojnými výrazmi v tvári. Okrem iného použili aj fotku muža, ktorý pózuje so „zranenou“ končatinou a v kľude si pozerá čas na hodinkách. V skutočnosti ten ktorého tento server označil za krízového herca je Sebastien Bellin – bývalý basketbalový hráč NBA (krátko hral aj za Prostějov). Momentálne doktori bojujú o záchranu jeho nôh (k tomuto príbehu sa ešte vrátime.
a cudujes sa ?
ved podla sefa sarlatanov Petrociho vraj neviem ako funguje paracetamol : "A ako funguje paracetamol? Nikto to zatiaľ nevie. "
myslis, ze niekto kto veri, ze s "potrasenou" vodou je schopny liecit by pochopil toto ?
u vas v rusku sa vojaci valaju na plazi alebo hraju gorodky ?
oficialny usporiadatel atletickych zavodov aj na OH je IAAF
IOC prakticky k tomu nema co povedat
tu to mas este aj s odkazom na vlastny post, kde tvrdis, ze ak tam bolo pouzite "say", znamena to, ze ukrajina protestovala proti "povedanemu" prejavu
omg, ved ty si ani nepochopil, ze som ta citoval
a teraz mi tu ides na dokaz toho, ze si nikdy netvrdil, ze ukrajina reagoval na predneseny prejav pouzil mnou odcitovane tvoje tvrdenie, kde tvrdis, ze " ze Ukrajina sa stazovala na to, co povedal v tom finalnom prejave"
este si sa nesplachol dost hlboko ?
:DDDD
tvoje slova : (cely citat som oddelil, pretoze nepoznas uvodzovky)
//////////////////////////////
&q uot;Ukrajina povedala doslova toto:
"I'm completely outraged by such a statement," he said. "I don't understand how the head of the United Nations can say such things."
Pre studentov sociologie: "say" == "povedat", teda asi tazko "cital som, co by asi chcel v prejave povedat".
Ty stale nechapes, ze Ukrajina sa stazovala na to, co povedal v tom finalnom prejave. Aj ked to bolo upravene.
Ki mun na to zareagoval, nech si Ukrajinci trhnu nohou, nic nebude brat spat.
Ja stale nechapem o com tu tocis..."
//////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////
predtym som pouzil namiesto "pravdepodobne" slovo "skor" - stale mas problemy s citanim
:D
len ty, ktory stale nepochopil, ze ak odcitovali v staznosti vetu z verzie 1), znamena to, ze sa stazovali na verziu 1) - teda pripraveny prejav, ktory mal byt odprezentovany
vobec fakt, ze pripustas, ze protestom s citaciou z verzie 1) protestovali proti verzii 2), ktora spornu vetu neobsahovala poukzuje na vyraznu kognitivnu nedostatocnost. rovnako ako fakt, ze pochopit obsah clanku ti trva tri dni a este aj to si teraz vlastne znova poprel
:DD
samozrejme, ze si to tvrdil a obrat "say" si pouzil ako "dokaz", ze sa ukrajina stazovala na predneseny (povedany) prejav
tvoje slova :
"Ukrajina povedala doslova toto:
"I'm completely outraged by such a statement," he said. "I don't understand how the head of the United Nations can say such things."
Pre studentov sociologie: "say" == "povedat", teda asi tazko "cital som, co by asi chcel v prejave povedat".
Ty stale nechapes, ze Ukrajina sa stazovala na to, co povedal v tom finalnom prejave. Aj ked to bolo upravene.
Ki mun na to zareagoval, nech si Ukrajinci trhnu nohou, nic nebude brat spat.
Ja stale nechapem o com tu tocis..."
a zase sa tu snazis vyvracat nieco co som nepovedal :DD
zufalost uplna
kedy podala ukrajina staznost nevieme, len hovorim, ze pravdepodobne pred skutocnym prejavom, kedze v staznosti pouzili citat vety z pripraveneho prejavu
takze len ty tvrdis nieco (ze to bolo po prejave) bez akychkolvek faktov
ale necudujem sa kedze tebe pochopenie obsahu clanku trvalo skoro tri dni
:DDDD
1. ukrajina protestovala proti verzii 1) pretoze v proteste citovala spornu vetu z verzie 1), ty logik :DD
2. ze ukrajina podala protest po prejave je len tvoj vymysel. fakt, ze pan ki mun prejav zmenil skor ukazuje, ze sa podvolil ukrajinskemu protestu.
co to tu blabotas ?
ty si predsa tvrdil, ze ak je tam "say" tak to nutne znamena, ze to musel len povedat a nemohlo to byt len napisane v pripravenom prejave
ja tvrdim, ze "say" sa da pouzit aj ohladom pisaneho prejavu, listu, cohokolvek pisaneho
najlepsi anglictinar z chotara, asi, ze ?
:DDD
Odporúčame