rovnako ako Janko, ktory si ulohy nerobi pravidelne viem, ze rusko uz jednu studenu vojnu prehralo a prehralo by dalsiu
nic viac nic menej , ty logik
:D
rovnako ako Janko, ktory si ulohy nerobi pravidelne viem, ze rusko uz jednu studenu vojnu prehralo a prehralo by dalsiu
nic viac nic menej , ty logik
:D
klames
to nepovedal pan ki mun
U.N. spokesman Stephane Dujarric said "we're not going to walk back from what we said." He urged everyone to read the entire speech, but said "I'm not going to analyze or respond to criticisms that may have been received."
navyse, samotny pan ki mun svoje pripravene recnenie upravil a skrtol tu hlupost o ulohe ruska v rieseni konfliktu na ukrajine
takze vlastne aj samotny pan ki mun priznal, ze by to bola chyba hovorit o rusku takto
rusofilny konspirator konspiruje zasadne proti Occamovej britve!
tak spravime to ako v skolke, aby si pochopil
Janko : "Nechcem ist do skoly!"
Marienka : "Nechcem ist do skoly!"
Ked ja poviem, ze si myslim, ze Janko nechce ist do skoly, pretoze si nespravil ulohy, preco by mi to malo prikazovat mat rovnaky nazor aj v pripade Marienky, ktora je len chora.
pochopil ?
moj komentar preco to puttler povedal nie je zalozeny na tom, "ze to povedal"
kludne by som mohol povedat, ze "puttler vie, ze by prehral dalsiu studenu vojnu" aj bez toho, aby povedal, ze si ju nezela
ty logik :D
nie, neviem dokazat, ze puttler ma takyto dovod, len si to myslim
to nic nemeni na fakte, ze si stale mozem mysliet, ze Stoltenberg ma iny dovod, co odporuje tvojej nelogickej premise
:DD
doteraz totiz nebola odhalena taka prepracovana schema statom riadeneho dopingu ako teraz v rusku
smolka
tvoj predpoklad, ze ak plati moja dedukca na Puttlerov dovod (prehra) musi platit aj na Stoltenberga jo logicky nespravna
Stoltenberg moze mat uplne iny dovod
:DDD
do EN :
"I see that we have started a positive step towards justice for the families and victims of MH17 when I and the Russian president agreed that further action will be determined after the results of the investigation are set out by the Investigation Team Together (JIT) in October."
do SK
"Vidím, že sme začali pozitívny krok smerom k spravodlivosti pre rodiny s deťmi a obetí MH17 keď sme ja a ruský prezident sa dohodli, že ďalšie kroky budú stanovené po výsledky vyšetrovania sú uvedené Vyšetrovací tím dohromady (JIT) v októbri."
z anglickej tlacovej spravy z malajzijskych medii :
""I see that we have started on positive steps towards seeking justice for the family members and victims of MH17 when the Russian President and I reached an agreement that follow-up action will be determined after the results of the investigation are presented by the Joint Investigation Team in October. I pray that the families of all the victims remain patient in facing the challenges," said Najib.
naozaj ?
Stoltenberg aj Puttler mozu mat iny dovod
ten Puttlerov je ten, ze vie, ze by studenu vojnu prehral
:D
sak iste
trpiet europskymi sankciami voci rusku, ktore su proti exportu tazobnych a vojenskych technologii mozu len mizive zlomky percent europskych firiem
:D
urcite zavazilo aj to, ze WADA v stredu reportovala, ze za posledny polrok sa ruski sportovci cielene vyhybali dopingovym kontrolam
zoznam meldonistov, ktory sa bude asi stale rozsirovat :
ruski trolli su stale presvedceni, ze v debate bojuju proti sankciam alebo ze medialne pokrytie ma nejaky dopad na Europsku Radu
:D
original z jeho stranky v Malay :
Saya lihat bahawa kita telah memulakan langkah yang positif ke arah menuntut keadilan untuk ahli keluarga dan mangsa tragedi MH17 apabila saya dan Presiden Rusia mencapai persetujuan bahawa tindakan lanjut akan ditentukan selepas keputusan siasatan dibentangkan oleh Pasukan Penyiasatan Bersama (JIT) pada bulan Oktober ini.
"Saya lihat bahawa kita telah memulakan langkah yang positif ke arah menuntut keadilan untuk ahli keluarga dan mangsa tragedi MH17 apabila saya dan Presiden Rusia mencapai persetujuan bahawa tindakan lanjut akan ditentukan selepas keputusan siasatan dibentangkan oleh Pasukan Penyiasatan Bersama (JIT) pada bulan Oktober ini."
kua, dnes uz kazdy hovori Malay
:D
nikto
to len ruski trolli zuria a slovickaria pod novinovymi clankami
precitaj si oficialnu legislativu k sankciam - tam je slovo "anexia" pouzite mnohokrat
Odporúčame