takze ?
profik povie, ze MH17 zostrelila 9m38-m1. ok
preco ale ten isty profik ocividne klame, ked tvrdi, ze 9m38-m1 rusko nema?
takze ?
profik povie, ze MH17 zostrelila 9m38-m1. ok
preco ale ten isty profik ocividne klame, ked tvrdi, ze 9m38-m1 rusko nema?
naozaj?
ale lifenews pekne ukazuje "ukrajinsky an-26 zostreleny separatskym bukom" a pouziva pri tom video zo Strelkovho VK.
podla dymu z trosiek to vyzera, ze v tom momente uz MH17 zostrelene bolo
tak tak
treba si pripomenut vsetky klamstva ruskej propagandy
a nemozeme zabudnut ani na rusku verziu o bombe na palube.
rusi maju verziu proste pre kazdeho. kto uveri bombe, prosim sem :
tak my sme trotli a ti nam tu vykladas ako ho naviedli do burkovej oblasti aj napriek tomu, ze v nejakom chabarovsku vzdialenom 8000km bolo pekne
dobreeeee
letovy plan podany v amsterdame jasne ukazuje, ze mali letiet cez TAMAK a PEKIT
jasneee, tajna dohoda. vam konspiratorskym oveckam moc netreba.
to, ze sa 7.5.2015 stretli vsetky krajiny, ktore spolocne vysetruju uz ste radsej prehliadli, co?
This afternoon, the team of international aviation investigators who investigate the cause of the crash of flight MH17 concluded an investigation meeting at Gilze Rijen air force base.
The investigators represent the countries involved in the MH17 investigation headed by the Dutch Safety Board: Ukraine, Malaysia, Australia, the United States, the United Kingdom and the Russian Federation.
rusofilna uderka na cele s pedrom pre istotu este stale zivi vsetky ruske verzie
mlzit, mlzit a mlzit - to su pokyny z kremla
len konspiratorske weby zacali sirit rusku propagandu o odkloneni o stovky kilometrov uz nad polskom
bezprostredne po tragedii sa vsade pisalo o tom, ze let bol mierne odkloneny kvoli pocasiu a to spomina aj predbezna vysetrovacia sprava : MH17 ziadal Dnipro o odklon vlavo o 20 nm :
". According to ATC data, at 13.00 hrs the crew of flight
MH17 requested to divert the track 20 NM to the left, due to weather. "
jedna z mnohych lzi ruskej propagandy : "MH17 bolo uz v Polsku umyselne odklonene nad uzemie bojov".
pravda : MH17 letelo presne podla letoveho planu, ktore podalo na schvalenie este v Amsterdame :
(FPL-MAS17-IS
-B772/H-SDFGHIJ3J5M1RWXY/LB1 D1
-EHAM1000
-N0490F310 ARNEM UL620 SUVOX UZ713 OSN UL980 MOBSA DCT POVEL DCT SUI L980 UTOLU/N0490F330 L980 LDZ M70 BEMBI L980 PEKIT/N0480F350 L980 TAMAK/N0480F350 A87 TIROM/N0490F350 A87 MAMED B449 RANAH L750 ZB G201 BI DCT MURLI DCT TIGER/N0490F370 L333 KKJ L759 PUT R325 VIH A464 DAKUS DCT
-WMKK1137 WMSA WMKP
-EET/EDGG0017 EDWW0023 EDUU0036 EPWW0052 UKLV0135 UKBV0153 UKDV0225 URRV0255 UATT0347 UTAK0411 UTAA0432 UTAV0507 OAKX0518 OPLR0601 OPKR0616 VIDF0631 VABF0725 VECF0747 VYYF0926 VOMF0930 VTBB1013 WMFC1051 REG/9MMRD PBN/A1B1C1D1L1O1S2 SEL/QREJ DOF/140717 RMK/ACASII EQUIPPED)
vsimnite si cast trasy : PEKIT - TAMAK
waypoint PEKIT : severne od ukrajinskeho mesta Kremenchuk
waypoint TAMAK: na hraniciach UA-RU , juhovychodne od Snizneho
1. je to ruska statna zbrojarska firma vyrazne zasiahnuta sankciami
2. analyzovali len fotografie, ziadne konkretne fragmenty nemali, ziadnu forenznu metalurgiu nerobili.
3. rakety 9m38-m1 rusko jednoducho ma
4. tvrdenie, ze sa strielalo zo Zaroscinskeho je zalozene len na sfalsovanych satelitnych snimkoch ruskeho ministerstva obrany. uz aj novaja gazeta priniesla analyzu, podla ktorej je strelba zo Zaroscinskeho vylucena, pretoze zasiahnuta by musela byt prava strana lietadla - stredu trupu, prave kridlo, pravy motor - tu na obr.7 :
a teraz tu o su-25 a pilotovi voloshynovi !
rakety 9m38-m1 na stranke ruskeho ministerstva obrany (tie s dlhymi stabilizatormi) :
rakety 9m38-m1 na vojenskej prehliadke v moskve :
takze 9M38-M1 s dlhymi stabilizatormi?
presne ten isty typ, ktory vidno na BUKu v Luhansku ako ho separati transportuju spat do ruska bez jednej rakety a o ktorom ruske ministerstvo obrany klamalo, ze bolo natocene v Krasnoarmejsku?
no pekne, pekne.
takze rovnako ako pred casom ukazovala ruska statna televizia rekonstrukciu zostrelu stihackou su-25, teraz budu zase vysielat rekonstrukciu zostrelu BUKom
ruska propaganda je celemu svetu na smiech
no kto iny ako konspiracne stranky by sa mal zaoberat hypotetickou otazkou:
"co ak putin hovori pravdu ?"
heheeeee
Dokonale utajený server. Kdo vydává proruské zprávy v češtině
pekny pokus
az na to ze "Reuters saw . . ."
cely svet vidi rusku vojensku techniku a vojakov na ukrajine
len rusofilni konspiratori, nie
Odporúčame