Tibor Grek, mas pred menom RSDr. alebo nie?
rusofilna uderka kvici a podla ruskeho vzoru sa zase miesa do zalezitosti cudzich krajin
doporucujem kremlobotom zalozit nejaku dalsiu obskurnu peticiu "za rozmiestnenie ruskych vojsk na uzemi SR". pekne by doplnila uz ostatne peticie ako napr. "o vystupeni SR z NATO", alebo "proti vybudovaniu zakladne NATO v SR". hlavne posledna menovana je priam ako stvorena pre rusofilov s IQ<80
hahaaaaa
hovori "fyzik", ktory vyraba perpetuum mobile a spochybnuje newtona aj einsteina
a skutocnym vedcom je akurat tak na smiech
rak : "Takže vieme, kde sa to deje. Ešte tak dozvedieť sa, z ktorých krajín sú tí vojaci. Lebo takéto chovanie vojakov v nasadení je tak staré, ako ľudstvo samo."
- misie osn maju spolocnu webstranku - http://www.unmissions.org
- kazda misia ma este vlastnu stranku - napriklad misia v haiti - http://www.minustah.org
co sa tyka zlozenia misie do haiti :
Nine Central and South American countries contribute a total of some 4,100 troops to
MINUSTAH. Of them, four South American countries – Argentina, Brazil, Chile and Uruguay,
also known as the ABCU countries – contribute 84 percent of all Latin American troops currently
deployed to the U.N. stabilization mission. Latin American deployment of police on the other
hand, is more limited. Only four percent of MINUSTAH’s police contingent – 83 officers – is
from Latin America. Brazil, the largest contributor of Latin American troops with 1,282 soldiers,
and which provides MINISTAH’s force commander, has only three police officers in the U.N.
mission.
to akoze z tohto prebera Hlas Ruska informacie? to uz je fakt ruska propaganda v koncoch
uloha socialistickeho ucitela - najst medzi studentami jedinecnost a nasledne ju uslapat
chudaci studenti
Ukrajina smerovala k demokracii , Rusko jej v tom brani rozputanim vojny
ruska loz : Nulandova priznava, ze USA investovali pat 5 miliard dolarov na podporu majdanu.
pravda: Nulandova len hovori, ze od roku 1991 USA poskytuju ukrajine pomoc na ceste k demokracii a tychto 5 miliard dolarov zaratala do tejto pomoci.
“Since Ukraine’s independece in 1991 the United States have supported Ukrainians to build democratic skills and institutions as they promote civic participation and good governance, all of which are pre-conditions for Ukraine to achieve the European aspirations. We have invested over 5 bn dollars to assist Ukraine in these goals that will ensure a secure and prosperous democratic Ukraine”
" Ruskú nášivku, prípadne ruské vojenské označenie tu nosí veľmi veľa ľudí. Rusko nám pomáha morálne a politicky. Takisto posiela humanitárnu pomoc, ktorá je viac než nutná."
a to akoze rozpravala dnes v kyjeve?
rusofilni konspiratori uveria kazdej blbosti a Hlas Ruska im hlad po blbostiach zazenie
hehe
pravda + ru ?
to mu sa hovori oxymoron
ale ved ty vies dobre po rusky
dufajme, ze nas zachrania slepi obdivovatelia stupidnych internetovych konspiratorov akym je napriklad Alex Jones
heheeee
ja im narozdiel od teba nehovorim, ze za vsetkym zlom na svete su zidia, iluminati, usa, bilderberg alebo jasteraci
hahaaa
ze Alex Jones , hahaaaa. jeden z najlepsie zarabajucich konspiratorov dneska zo seba rad robi idiota v telke:
ze NWOO . hahaaaaa
dufam, ze prispievas svojimi tazko zarobenymi eurickami.
konspiratorsky priemysel - zalozeny na profite z ludskej blbosti
AC24 - Dokonale utajený server. Kdo vydává proruské zprávy v češtině
ziadne priznanie alebo vyjadrenie, ze niekto dal 5mld USD na majdan neexistuje
ale s tym priznavanim to sedi na ruskych separatov, ktori sa priznali, ze zostrelili MH17
Odporúčame