++++
VRÁŤ SA DO ŠKOLY redaktor/ka. Nepoznáš nedokonavý vid ? Nadpis mal znieť: Sústredia sa iba na futbal ?
Darmo argumentuješ. Stankovi stačia neaktuálne údaje z wikipédie a ide si svoje. PS: To, že nás predbehli nielen Maďari a Chorváti ale asi už aj Rumuni ma však vôbec neteší.
Vidíš pupušško. Máš pravdu-ibaže nepríjemnú. A tak ju tu takmer všetci ignorujú. Diskusná realita.
Socializmus mali aj Švédi. Trhový. My sme mali tiež socializmus-centrálne plánovaný, netrhový.
Jednu z automobiliek vybavili pre SR ex-komunisti, jednu ex-kdháci, jednu dvaja kriminálnici./hádaj ktorí/ a jednu hnusní smeráci. Prinášať na Slovensku investície je psia povinnosť ministrov. Konečne niečo vybavil aj ten súčasný minister hospodárstva.
Aj ty lietaš na dovolenky súkromným triskáčom ? Ak áno, potom vitaj v klube sociek.
Pupuško má pravdu vo všetkom. Naozaj. Úplne vo všetkom. Škoda, že nebloguje. Ochudobňuje tým Slovensko !
Nepo=natno. Včerajšie čerstvé údaje za postcovidové obdobie sú už iné. Stačí ti zalistovať si v archíve pravdy alebo topiek. A všetko je inak. Sme druhí-tretí od konca EU. Sme žobráci EU. Ešte za Pellegriniho sme neboli. Teraz už sme.
Komunistickí miliardári. Tí ešte skôr ako Švédi hľadajú krajiny so žobrácki platenými robotníkmi. Nečudo, že najmä v Afrike.
Tak si sa predsa len uvoľnila. Gratulujem a želám príjemný podvečer.
Treba ti trochu zmúdrieť a pobrať skúseností. - Po rokoch sa nad týmito trepinami sám zasmeješ. Pomôcka na premýšľanie: Prečo sa podnikatelia združujú ?
Miesto červených ľavicových odborov tu máme žlté, kompromisnícke odbory. Tá pani na ich čele je nedôveryhodná.
Časovo to nesedí. Projekt Volva bol rozbehnutý oveľa skôr, ako v Dubaji vystavili "slovenské" vodíkové auto. Súbežne s ním sa autá na vodík vyvíjajú aj inde vo svete. Tento pohon má i mnoho kritikov. Volvo je príliš veľká firma, než aby chodila po Expo a tam hľadala informácie a inšpirácie. Expo je šou pre turistov a nie zdroj informácií pre serióznych veľkých podnikateľov. Na to, či je Sulík dobrý manažér sa opýtaj Matoviča a spomeň si na Sulíkove bruselské vyjednávacie schopnosti v zime, keď budeš platiť zvýšené sumy za kúrenie pri zníženom teplotnom štandarde.
Keby si povedal/a na hodine aritmetiky, že zaokrúhľovanie je hlúposť, ktovie ako by si pochodil/a. SR má po Bulharsku v EU druhý najnižší priemerný plat. Takže Švédi lacnejších v EU už nenašli.Prečo si Švédi nezvolili Bulharov neviem, len to tuším /ani ja by som si tam firmu neotvoril/. Použiť argumentatio ad personam je trápne. Diskusia je voľne prístupná všetkým občanom SR, čo dodržia istý postup. Ten postup nezakazuje diskutovať podľa akýmkoľvek nickom, okrem už obsadených a neetických. Ja som postup dodržal a diskutujem, Ostatné ponechávam tvojej konšpiračnej fantázii. Ale som tvojou "teóriou" poctený. Ďakujem.