Matko niekto ti zmazal doplnujuci blog,no to je hnus co sa tu robi :)
Doplnenie k poslednému blogu "Ďakujem Miki. . . "
Matko niekto ti zmazal doplnujuci blog,no to je hnus co sa tu robi :)
Doplnenie k poslednému blogu "Ďakujem Miki. . . "
Som sportovy analfabet,ale tak co som sledoval tak Satan v poslednej dobe uz nic moc nehral.Inak preco len tak alibisticky napisat o odrodilcoch a nemenovat ich?
Pockajme ako to dopadne a potom kritizujme.Teraz to vypada na clanok od rodinneho prislusnika:)
Doplnenie: ani nemohli pochopit ,lebo ak si nic nedostal tak si zufalec ktory dokaze obhajovat neobhajitelne.Ked uz toho Dzurindu tak nemusis tak si si dal 2x blog nadpracu aby si nam objasnil aky je Miki iny ako ti druhi.Takze po slovensky: zalez do diery a uz neotravuj bludmy!
Trochu drsne,ale kto sem vlezie 2x s tym istym grcom,ani si nic ine nezasluzi!
Autor blogu je farizej a ty sa tiez nesnaz.Preco by nemal politik dostat nase prispevkove "kamene" do hlavy?S nami sa tiez nikto nemazna a co sme v zivote pobabrali to sme si aj po zasluhe aj "vypili".
Otrasni ste Vy "ospravedlnovaci" :(
Matej Siget a Renata Nemethova potrebovali blogovat pre chudaka Dzurindu.
http://korzar.sme.sk/c/7059407/kalap-do lu-mi…
Fakt je do oci bijuci,ze niekto je zle pijuci a niekto sa len ludsky zachoval:)
Takze Matej a Renata tento vas obhajujuci clanocek vam nikto sudny nezozere,iba tak vasi partajnici.Tak prestante ohlupovat a custe radsej:)
A to si kde zas cital,ten arzenal?Ci len tak z vlastnej hlavy?
Ale mozne to je,ved urcite na kazdom velvyslanectve to maju.
Teroristicky stat ,ved to nezabilo izraelskeho velvyslanca?
Pri tejto zprave kopnut do Smeru,tak pocitam ze niekto asi prisiel o dobre platene miesto:)
Trochu morbidne ivana,ale aspon si sa ukludnila:)
Podobne sa vytesoval aj byvaly kolega ktory investoval tusim do BMG Invest.Vsetci sme mu vraveli ze je to podvod,neveril,prisiel o pekne prachy.Tym nechcem zrovnavat Tvoj zarobok s nim,iba to ze vsetko je relativne.Mozno teraz mas 15% a mozno zajtra?Ktovie.
15% zhodnotenie je slusne,mozno az podozrive v dnesnom svete.
Za dokazany kartel by malo platit na celom svete okrem pokuty dozivotne neposkytnutie statnej zakazky.Ved su to vlastne zlodeji!
Pekna utopia ,ze?:)
Niezeby som bol Pycov fanusik,ale nejak nezdielam tvoju zavist,uz len z jedneho hladiska:
Navyše obvinenia boli podľa európskych sudcov podložené „rozumným uplatnením daňových zákonov“.
pre dane sedel aj Al Capone:) a to nebol zid:)
Chodorkovskij nie je politický väzeň, tvrdí európsky súd.
Platia dobre stevepe ?:)
Ja by som rozdal samopaly muzom po 30-tke co sa vedia podpisat.Armadu zrusit.
Stastne a vesele Vianoce:)
Je zaujimave co sa vsetko najde na jednom portaly:)
Obama si asi myslel ze Pinochet este zije,preto to podanie ruk.Ved pozri fotky:)
Odporúčame