Poliaci neznasaju Rusov a naopak.Ved spolu viedli vojny uz od 17.storocia a nie vzdy utocili Rusi.Tam treba hladat korene nevrazivosti.Mitrax podo mnou napisal pekne ze sa mali Poliakom ospravedlnit.Poliaci zas nevynechaju ziadnu prilezitost na provokacie voci Rusom.Za Katyn sa im Rusko myslim ospravedlnilo.Tiez sa urcite v minulosti stalo ze Poliaci vo vojnach znasilnovali Ruske zeny.Takze co teraz?Vrtat sa stale v minulosti alebo zacat budovat dobre susedske vztahy?

