Irán podľa Obamu zrejme do roka zostrojí atómovú bombu
Ty zjavne vobec ale vobec nic nechapes:)To co si spomenul je cista demagogia.To ze nechceme (teda vacsina z nas) moslimov v EU este neznamena ze musime podporovat ich kantrenie na vlastnom uzemi.Ved pozri co sa stalo.Rozvratena Lybija,Egypt,Afghanistan,Irak,Palestina,Syria a teraz ma k tomu pribudnut Iran?
Na druhej strane si vobec nevsimas taky Pakistan,kde sa moze stat hocico a ten jadrove zbrane ma!Ty mas zaskatulkovane Arabske krajiny ako friendly a non friendly USA.Velmi povrchne:(