V radiu som pocul ze vypocuvany napadol agenta FBI nozom.Malo informacii o incidente,cele to smrdi.Co ho vypocuvali na ulici?Ak by sa to stalo vo vysetrovacej miestnosti tak by urcite musel prejst cez kontrolu na zbrane.Este som nepocul taky pripad ze museli zastrelit vysetrovaneho pre agresivitu.Potom nech idu na futbalove stadiony,tam si zastrielaju az az:(

