Ked Zidia zabijali civilistov pre vznik svojho statu tak to bol boj za samostatnost Izraela.Utoky na civilne ciele,bomby v autach v listoch,zavrazdenie rukojemnikov to vsetko maju na svedomi zidia.Teraz sa cuduju ze Palestincania si zobrali priklad z nich samotnych:(


