Kto normálny by aj pozeral tie Ruské exkrementy :-)
Kto normálny by aj pozeral tie Ruské exkrementy :-)
Súdruhovia ktorý fandíte Putinovi, prečo nejdete pomáhať kopať zákopy ? super platí , až 7 € za deň :-)
To už hej, Rusi zbombardovali civilistov, a hrdinsky zdrhajú z Kachovky ,to sú frajeri
A Rusi sú v Afrike? Čo by tam robili, oni predsa nikde inde vojakov nemajú
To je ako ked Šojgu hlásil že zničili 20 z 12 HIMARSov
Za darmo je len syr v pasci na myši, obrazne povedané
Radšej obetujú vládu ako Matoviča :)
Tak potom nechápem prečo Slovenko hrá tak blbo ked má lepšiu maximalku, asi treba aj rozmýšľať pri hre , nie len rýchlo utekať
Všetko čo sa pošle do vojny je legitímnym cielom pre nepriateľa, načo to okupant stále opakuje? Zo strachu ?
Rusi musia doma tvrdiť že bojujú z NATO , bola by hanba povedať že nedokážu poraziť ani Ukrajinu , Takto sa hovorí v Rusku
Ale ked im je 60 dolárov málo, nech sa páči :-)
Cena tej ropy ide v Ázii raketovo dole, momentálne je na 15 dolárov za barel
Ruská armáda je jeden obrovský nefunkčný moloch, nekompetentné velenie , chudáci radový vojaci
Rusko napadlo Ukrajinu , ale strápnilo sa pred celým svetom
Hej hej vidíme, preto majú Ruský vojaci pušky z prvej svetovej a samopaly do ktorých sa už ani munícia nevyrába
No sneh v polke decembra teda dokáže zaskočiť a prekvapiť, kto by to čakal
Maďari vydierali a za svoj súhlas chceli 7,5 mld € , dostali po hube a tak im treba
Hlavné je že je zadržali
No kto by to bol povedal , bude mrznúť , a v polke decembra, neskutočné
Odporúčame