Putin za volantom mercedesu, no fuj, prečo nie moskviča
Putin za volantom mercedesu, no fuj, prečo nie moskviča
Na letišti v Rusku explodovala cisterna s palivem, tři lidé přišli o život
Ruské zoufalství. Politik navrhl vycvičit toulavé psy a poslat je proti tankům
Never tomu súdruh, tam necvičia pechotu, tam je výcvik na niečo zo západu , čo je desiatky km od frontu, a bolí z toho Rusov hlava ked to počujú :-)
Veru tak, trucovať a nepredať za 60 dolárov, radšej poslať do Číny za 30 , Cína sa musí smiať z Ruska
Pani Remišová už asi nemá u koho prezliecť kabát, ked sa tak bojí že končí v politike :-)
Rusi bojujú proti stĺpom elektrického vedenia, na viac nemajú
Haha, lebo to nie je žiadna vojna, ale iba špeciálna vojenská operácia, za slovo vojna je v Rusku trest
Hlavne že do Cíny ju Rusi predávajú pod 30 dolárov, tam im dal strop Číňan , dáme toľko, alebo si ju nechajte :-)
Nechápem prečo sa 60 dolárov Rusom máli, ani pred vojnou nedostávali viac, a do Cíny predávajú ropu pod 30 dolárov, tam si určuje tiež cenu Číňan
Aké prezbrojenie Rusko potrebuje? však ešte nič nedokázali, a oni ani vlastne nie sú vo vojne
Ku každému Gepardu dostali muníciu na cca 20 min streľby, Gepardy už boli odpísané do šrotu a munícia do nich sa už cez 20 rokov nevyrába, ale ako sa ukázalo na tú Ruskú starinu čo tam Rusi posielajú je to stále postačujúca a účinná zbraň, pár štátov má ešte dosť munície na skladoch, medzi nimi je aj Brazília, a tá je ochotná ju speňažiť, vždy lepšie ako sa jej zbavovať na vlastné náklady
O tej munícii vo Švajčiarsku, Švajčiarsko je ochotné muníciu do Gepardov predať inému štátu, a čo sa s ňou bude diať potom ide mimo nich, oni ju len nechcú priamo poslať Ukrajincom
To ste si na Slovensku za tie roky Fico vlády na toto ešte nezvykli ? každá sliepka hrabe len smerom k sebe ,je jedno z akého je kurína :-)
V tom prípade poskytnúť Ukrajine zbrane o ktoré žiada, rakety dlhého doletu a letectvo, ked chce Rus vojnu nech ju má, ale aj doma, v Rusku sa tvária že sa nič nedeje
Prešlo ich milión, a kolko ich u Vás zostalo ? pár tisíc
Ako ho uvidia ked je neviditeľný
Rusom vojenské plánovanie a stratégie nikdy nešli, vždy to riešili a riešia kvantitou a prečíslením aj za cenu obrovských strát, bude to zrejme preto lebo do veliacich funkcií sa nevyberajú ľudia podla vedomostí a skúseností, ale podla loajality, si síce blbý, ale poslušný
Lenže NATO a USA by boli na Ukrajine zo súhlasom Ukrajiny keby tam aj boli , Rusi sú tam ako agresori na cudzom území, je vecou každého štátu kam chce patriť, prečo to Rusi nechcú pochopiť
Odporúčame