Na jedneho mŕtveho vojaka vo vojne pripadajú traja zranený, takže tie straty budú fakt enormne, keby Rusi prišli len o 1500 vojakov ako tvrdia tak majú z čim bojovať , ved ich tam bolo 180 000 , ake bez techniky o ktorú prichádzajú sú to len pešiaci
Na jedneho mŕtveho vojaka vo vojne pripadajú traja zranený, takže tie straty budú fakt enormne, keby Rusi prišli len o 1500 vojakov ako tvrdia tak majú z čim bojovať , ved ich tam bolo 180 000 , ake bez techniky o ktorú prichádzajú sú to len pešiaci
Hej hlavne tá Afrika ho potrebuje, tam mrzne, a sú tam samé továrne ktoré ho budú páliť :-)
To iste Američanov nenapadlo, ešte že to Teba napadlo :-)
Aj keby sa im to náhodou podarilo nikto im tam nepríde hrať, rovnako ako v F1, piloti vyhlásili že aj keby v Rusku F1 bola oni tam už štartovať nebudú, nech sa v Rusku poďakujú do Kremľa, že ich krajinu izoluje ako KLDR
Mne je to celkom jedno, ja neprajem ani Rusom smrť, len chcem aby už odtiahli a dali Ukrajine pokoj, ani oni tam nejdú bojovať z radosťou, ale na príkaz niekoho kto sa schováva v Kremli
Hovorca Vladimíra Putina v rozhovore so stanicou Sky News pripustil, že Rusko na Ukrajine utrpelo značné straty, Peskov klame, alebo nevie nič, Rusi nemajú takmer žiadne straty, čítam tu predsa diskusie, a súdruhovia tu to vedia lepšie ako nejaký hovorca
Ale na každý klikneš a o to ide, z toho má Pravda peniažky :-)
Keď sú Maďari taký suverénny štát, prečo nevystúpia z EU a NATO ? čo budú predávať, tuhú papriku ?
Ja som len zvedavý ktorým plynovodom pošle Putin Orbanovi plyn, keď EU odmietne platiť v rubľoch, to akože postavia plynovod Rusko - Maďarsko ? alebo cez ktorý štát im to chce Putin posielať ???
Lebo nikto nie je zvedavý na tie Tvoje hlúposti čo by si tam písal :-)
Madarsko je v NATO a EU ale bojuje proti NATO a EU, však keď je Orbán taký frajer nech vystúpi z NATO a EU , takto len kecá hlúposti
Netára, Rus bez západu ešte nikdy nevyrobil poriadne auto? ale dúfam že Ty jazdíš na niečom Ruskom, a nie na aute u toho zlého západu, daj na čom
Kto bol v Moskve videl že tam sú už naučený na BMW Mercedes Audi Porsche, neviem ako budú presadať do papundeklov z Číny a Indie
Dúfajme že bude mať čo Putin ešte poslať na 9 mája na prehliadku, tie super moderné tanky :-)
Proti tej Ruskej starine čo dotiahli na Ukrajinu je všetko moderné , a ukazuje sa že aj účinné , :-)
Putin má spojencov v Afrike, tak neviem prečo mu spojenci nepomôžu, pár lukov, oštepov a sekier by Afrika mohla poslať, bojovníkov asi nie, tam by hrozilo že bojovníci emigrujú do Nemecka
Ukazuje sa, že situácia sa mení, a je veľká šanca že Ukrajinu dokáže okupanta poraziť aj vojensky, ten totiž nemá už k depozícii dosť bojaschopných záloh, a čím ďalej má väčšie problémy nahrádzať zabitých a ranených, tak isto ako aj techniku, to najlepšie sa už minulo, na druhej strane Ukrajinu vyzbrojuje celý svet :-)
Áno podmienky sa menia, ale vždy ich môže meniť len strana, ktorá vojnu vyhráva, takže súdruh Lavrov, čo sa Vám nepáči ?
Nech sa už konečne Rusi izolujú a žijú si tam svoj vlastný život, ako KLDR, nikomu chýbať tie ich vojny nebudú, svet sa naučí žiť bez ich ropy a plynu
prevahu Ukrajincov. Ukrajinská tajná služba SBU poskytla zachytenú ruskú komunikáciu pri Mariupoli. Vojak sa sťažoval, že čelia veľkej presile a nedostávajú žiadnu podporu. "Je ich 150 000. A nás 3 000. Sú naľavo, napravo, obkľučujú nás! Je ich tak veľa a nás tak málo. Nemáme žiadnu podporu, žiadne letectvo, nič. To je strašné," znelo v nahrávke.
V inej nahrávke ruský veliteľ údajne nariadil svojich vojakom, aby napadli ukrajinských civilistov. "Z lesa vychádzajú dvaja ľudia v civile," znelo v hlásení s tým, že majú aj auto. "Zoberte ich," znel rozkaz s dodatkom, že nie je dôležité, či sú ozbrojení. (Sky News)
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22878989/ukrajina-rusk…
Odporúčame