Ty si otrok ? Fíha a na internete ti dovolia písať nezmysly
Ty si otrok ? Fíha a na internete ti dovolia písať nezmysly
Kedy a komu Rusi pomohli k samostatnosti ??? Schválne, daj aspoň jednu, Že o takej krajine neviem ,oni vždy napadnú krajinu ktorá sa snaží byť samostatná
Tak potom dúfam že Afričana teraz začnú emigrovať do Ruska , a nie do štátov EU, lebo kričať zničte ich, a žiadať tam o azyl je trošku mimo :)
Nepotvrdené správy z Ruska hovoria že zajali Bidena v Kyjeve
Takto bojovali Rusi vždy , stratu 600 lietadiel (proti 70 fínskym) a zničenie alebo vyradenie asi 3 500 ruských tankov a ďalších obrnených vozidiel (Fíni ich stratili asi 16). Fíni odhadli celkové straty Červenej armády na niečo medzi 400 000 až 600 000 mužov.
Američania neprišli vo všetkých vojnách v ktorých bojovali o toľko tankov ako Rusi za mesiac na Ukrajine , sú na smiech
V normálnom modernom tanku je munícia vzadu vo veži ,a po jej zásahu vyhodí kryt nad ňou, a nezabije posádku vlastná munícia, tak je to u Leopardov a Abramsov, tie však nie sú starodávne ako tie Ruské, kde muníciu vozia vo veži :-)
By som do takého slabého múzejného tanku posadil Putina z Lavrovom nech idú do boja
Mne tie Ruské tanky prídu ako vyrobené z plechu, však sú doslova roztrhané na kusy, neraz na dve polovice a veža leží o 50 m ďalej, a to po jednom zásahu 20 kg raketou , čo zostane z tej posádky ??? koho pochovajú, Rusi nevedia bojovať, denne prichádzajú o desiatky tankov, to sú obrovské straty na tak krátku vojnu v ktorej nič nesiahli zatiaľ
Tak načo čakáš? utekaj do toho Ruského raja, nečakaj na krach :-)
Podľa nových informácií prestane západ Ukrajine dodávať zbrane, a bude im dodávať spotrebnú elektroniku ako práčky, chladničky, TV, mikrovlnky, šporáky, atd, ktorú budú Ukrajinci nechávať okolo miest, kde budú očakávať Ruských vojakov, Rusi následne túto elektroniku nakladajú do vozidiel z ktorých predtým vyložia muníciu , nechajú tam aj tanky , a ponáhľajú sa z tovarom do Bieloruska kde ho následne predávajú podomovým predajom
hej jasné, všetci Ti veríme, lebo nemáme internet, stačí zájsť na nejakú Fínsku stránku a tam máš komentáre priamo od Rusov čo denne zdrhajú z Ruska pre tie plné regále v obchodoch
Ja som čítal že Putinovy predali 6 balíčkov cestovín 3 kg cukru,a stálo ho to iba pol jeden a pol fúrika rubľov, takže západné médiá zasa klamú
Presne tak súdruh Lavrov, máte pravdu, netreba z Ruským okupantom vôbec rokovať, ale poraziť ho, a vyhnať z Ukrajiny!
Ti už bude iba prázdne gesto, mal ísť keď bolo treba, hrdina
Zahraniční mariňáci se připojují k ukrajinské armádě a říkají "ruským prasatům" "zabijeme vás"
A nerob sa že tomu neveríš, ruku na srdce, chcel by si aby Ti pred domom zastal tank z ožratými Rusmi ? by si sa ***ral od strachu
Elitná Putinova armáda
Ruští vojáci prodávají věci ukradené na Ukrajině, pijí a smrdí, líčí svědkové
Odporúčame