Na Slovensku sa z trestného oznámenia stáva národný šport, a Fico nech si tie obálky strčí do ****
Na Slovensku sa z trestného oznámenia stáva národný šport, a Fico nech si tie obálky strčí do ****
No Teba je tu normálne škoda, ako že s tvojimi vedomosťami neriadiš nejakú farmaceutologickú firmu, ono prečítať nejaké hoaxy niekde na hlavných správach je jedna vec, a realita druhá vec
Klikol si na to a to je hlavné, o to išlo
No vidíš, ani ja nikam nechodím, iba raz som stretol kreténa vo výťahu bez rúška ked som išiel vyniesť smeti, a o 7 dní som som ležal v nemocnici na kyslíku s COVIDOM
Ja chcem radšej vidieť Fica a jeho zlodejov v base, takže petícia ide do koša
Sa môžem v...ať na kúpu nového auta, načo by som ho teraz kupoval? aby som mohol jazdiť na testy? Na to poslúži aj staré
Máš úplnú pravdu, 12 rokov nechať vládnuť SMER bola tragédia, preto sme tam kde sme
Načo liek na chorobu ktorá podľa kotlieb ani neexistuje
Lenže v Izraeli nemajú tupé kotleby a dezolátov čo sa boja očkovania
Zúčastním sa, hárkom si vytriem zadok, vložím do obálky, a pošlem Ficovi, SMER zaplatí poštovné :-))
A prečo by to robila ? je to už stará vykopávka o ňu by už nikto bohatý nemal záujem, a Trump dolárikov má dosť, to ona vie, to je dosť lásky aby sním zostala :-)
Keď mi príde od Fica obálka, tak si do formulára utriem zadok a pošlem mu to nazad
Hej, pre zlodejov zo SMEROHLASU sú jediným východiskom ako neskončiť v base
Predčasné volby je len zbožné želanie SMERákov ktorý sa boja že skončia v base
To že sa aj bude vyrábať, neznamená že bude pre Slovákov, kam pôjde rozhodnú iný
Odporúčame