Hej americkú firmu určite zaujíma na ktorom salaši pasieš ovce, a len tak mimochodom, nemusíš na to odpovedať, ale dať možnosť že nikde nepracuješ
Hej americkú firmu určite zaujíma na ktorom salaši pasieš ovce, a len tak mimochodom, nemusíš na to odpovedať, ale dať možnosť že nikde nepracuješ
O mŕtvych už len dobre, ale bol to zlodej a mafián, o tom niet pochýb
Konečne dobré správy, očkovanie funguje
Mal som tých časoch, už viac neprosím , neustále problémy zo zadnou nápravou, ešte niekomu do zbierky OK
Boli aj choroby ako cholera a mor, prečo na dnes ľudia neumierajú ? že by preto že sú proti nim vakcíny a lieky, a ľudia dodržiavajú určité pravidlá
Tupé kotleby mimo, dobrá správa :-)
A Fico je zasa na lyžovačke mimo SK, aká to náhoda :-)
Nie beztrestnosť, ale miernejší trest, bol to zlodej a lump
To by som skôr povedal že SMERáci sa zbavujú svedkov :-)
O ďalšieho grázla menej, aspoň ho nebude treba živiť v base
Rakete z Aliexpresu nedávam dlhú životnosť, ako všetko PRC
Zo je ako v tom vtipe, otvoril som si krčmu, ale chodili mi do nej ľudia, tak som ju zavrel
Chvála bohu, taká tupá hus tam chýbať nebude, typujem že skončí niekde v PS
Pototo si to ludia na Slovensku sami, tak nedisciplinovane a pochybovačne sa nesprávajú nikde vo svete, preto ste tam kde ste
Odporúčame