A čo však Ukrajinci aj tak nechceli platiť za drahý Ruský plyn ,takto im ho pošlú od západu ten istý,len bude ešte drahší :-)
A čo však Ukrajinci aj tak nechceli platiť za drahý Ruský plyn ,takto im ho pošlú od západu ten istý,len bude ešte drahší :-)
A čo tak donútiť čiernych aby si to po sebe upratali samy ,žiadne dávky ak nepôjdeš makať!
Načo to taja a zapierajú,však je už vonku informácia že americký úrad má tieto informácie priamo od niekoho nemenovaného kto pracoval na tom vo VW
Práveže z Wankelom boli vždy problémy ,a vymeniť sviečku tam bolo možné až po rozobratí motora ,možno to teraz vymysleli nejako rozumnejšie s laserom
Toto je ešte v pohode ,podvozková časť vyzerá že nie je porušená takže okrem toho že to po zváraní už bude hrdzavieť sa na tom bude dať voziť ,na Slovensku som mal možnosť vidieť auto čo bolo poskladané z troch totálok ,predok z jedného zadok z druhého a motor z prevodovkou z tretieho ,konkrétne to bola Octavia a jazdí možno dodnes ak ešte neumrela :-)
****ný volkswagen človek kúpi už aj tak predražené auto a potom má s ním ešte aj patálie ,nikdy viac nič od koncernu VW :-/
Stará debilná nána vedie Nemecko :-/
A toto je jeden z dôvodov prečo USA dávajú Nemecku teraz tak zabrať aj v kauze VW ,neposlúchate ? paktujete z Rusom ?tak vás potrestáme,o tom že tie autá v USA nesplnajú emisie sa vedelo už v roku 2013 len to chcelo správny čas to vytiahnuť na svetlo a ten je práve teraz odhadovaná škoda pre VW je 6,5 mld € a bude to mať dopad aj na Nemecké hospodárstvo a zrejme aj zamestnanosť
Merkelová má zrejme nejakú duševnú poruchu :-/ nerozumiem prečo sa celá europa riadi podla tejto šialenej ****
Len aby sa im tam na tej základni nestala "náhodou" nejaká nehoda, že tam samovoľne vybuchne nejaký údenáč zo Sýrie :-)
Už keby ju zavreli do blázinca pred mesiacom tak je pozde ,však je osobne zodpovedná za nelegálne prechody hraníc po celej EU ,je absurdné aby sme nesmeli pustiť Rusa alebo Ukrajinca s pasom čo sa ide lyžovať do tatier ale na druhej strane nás nútia aby sme z otvorenou náručou vítali pochybných údenáčov bohvie odkiaľ čo si zničia schválne doklady :-/ Merkelová je tragédia pre dnešnú EU ako bol kedysi Hitler pre celú europu
Gratulujem Švajčiarom ,dúfam že momentálne dianie v Nemecku otvorí Nemcom oči, Merkelovú zatvoria na psychiatriu kam patrí a údenáčov pošlú odkiaľ prišli,ceny domov a nehnuteľností v miestach kde sa zdržiavajú utečenci klesli aj oviac ako 30% z obavy že tam budú vyrastať getá aké sú aj vo francúzsku a do ktorých neradi chodia aj policajti,a to sa len rozbiehame
Preto bola aj tá aférka ked im zatrhli aby si mohli otvárať účty v Nemeckých bankách na ktoré si plánovali tie peniaze vložiť aby si ich mohli doma vybrať,nepôjdu predsa nazad domou tisíce km z tisíckami € vo vrecku, to by bola hotová samovražda
Otázka neznie koľko utečencov vezme Slovensko ale koľko utečencov bude ochotných zostať na Slovensku ,oni nehľadajú štát v ktorom budú hľadať prácu v ktorej zarobia 405€ ,kvôli tomu predsa neprecestujú polku zemegule,oni sa chcú dostať do štátov kde im sľubujú štedré sociálne dávky bez práce aj Nemcom už pomaly ale isto dochádza čo si to púšťajú do krajiny,boli rozhovory z utečencami ktorí išli z pravdou von keď zistili že realita je celkom iná ako im hovorili prevádzači,od nich vedeli že ak sa dostanú do Nemecka,požiadajú o azyl a ten im bude zamietnutý Nemecko im vyplatí 6000€ na osobu a pošle ich domou ,preto sú ochotný dať prevádzačom aj posledné peniaze,ten čo to rozprával priznal že prišli do Nemecka ako rodina šiesti a keby potom každý dostal 6000€ tak majú dohromady 36 000€ a idú nazad domou ako milionári ,preto aj Nemci už pristupujú k tomu že namiesto finančnej pomoci budú poskytovať materiálnu pomoc a potraviny,to hádam odradí ďalších dobrodruhov na výlet do Nemecka
Taký škandál sa dá vyriešiť jedine opravou tých áut a odškodnením poškodených zákazníkov a nie prijatím nejakej starej kravy ktorá tomu problému rozumie ako cigán pi*i ,ďalšie simply clever riešenie na Das Problem :-/
a zatiaľ nám nie je známe prečo to USA vytiahli na svetlo až teraz
Však to už potvrdil aj sám VW že je tam konštrukčná chyba pre ktorú museli znížiť kompresný pomer a kompenzovať to pridaním väčšieho množstva vzduchu do valcov následkom čoho je vyššia teplota horenia nafty pri ktorej vznikajú práve tie emisie a 40 násobné prekročenie hodnôt NOx ,to všetko potom zamaskovali softwarovo keď riadiaca jednotka z čidiel v aute zisťuje či je auto v prevádzke alebo stojí na mieste,sú to konkrétne údaje o rýchlosti,polohy volantu,atmosferického tlaku,atd. podla ktorých rozpoznala že auto nie je v pohybe a keď ešte boli zistené otáčky motora v rozmedzí pri ktorých sa ten test prevádza automaticky sa motor prepol do tzv.núdzového režimu pri ktorom dosiahol požadované hodnoty,akonáhle rj. zistila že aute je v pohybe vypla núdzový režim a auto produkovalo emisie,v USA si dali tú námahu že to otestovali nie v laboratórnych podmienkach ako je zvykom ale v reálnej prevádzke,testovaných bolo 12 rôznych áut z rovnakým výsledkom ,test prebehol v r. 2011
Ešte donedávna som aj ja považoval Merkelovú za celkom rozumnú političku ,ale po tom čo predvádza momentálne som zmenil názor,zad*be údenáčmi a islamom celú europu ,však to sa množí ako cigáni :-/
Odporúčame