To že nechce poslúchať Brusel a dovoľuje si mať iný názor ako je jej predkladaný
To že nechce poslúchať Brusel a dovoľuje si mať iný názor ako je jej predkladaný
Ale však nič také predsa nehrozí ,EU je už že vraj pripravená na odchod Grécka z EU
že ju huba nebolí,to tá pravá niekoho obviňuje,však USA špehujú všetkých,či už nepriateľov alebo spojencov
myslím že záchrana Grécka lacnejšia nebude
Američania sa správajú ako by im patril celý svet ,strašne arogantný agresívny národ ,každého zastrašujú vojenskou silou ,proste hnus
Američania sa správajú ako by im patril celý svet ,strašne arogantný agresívny národ ,každého zastrašujú vojenskou silou ,proste hnus
Američania sa správajú ako by im patril celý svet ,strašne arogantný agresívny národ ,každého zastrašujú vojenskou silou ,proste hnus
Ale však sa už všade písalo že je už na smrteľnej posteli ,v kóme,má rakovinu,a podobné bludy ,a aha ho ,to sú tie média :-)
heslo EU : Grécko zachránime aj keby sme mali pri tom všetci skrachovať
To im tam asi poradil ten náš extrasuper financ Mikloš
samozrejme ,treba už hľadať dôvody prečo bude drahšie
to je maximálna drzosť,neplatiť dlhy a pýtať ešte viac
To sú blázni :-/ potom nech sa nesťažujú že ich tam toľko majú keď ich ešte aj zachraňujú
zdá sa že aj tento západniarsky život na dlh už melie s posledného,všetko to naoko funguje dovtedy kým netreba platiť dlhy ,asi to skončí rovnako ako perpetuum mobile čo sa volalo socializmus :-D
Presne tak,nechať toho komunistu čo sa ani korčuľovať nevie nech si oslavuje sám,preto je Slovenský hokej tam kde je lebo sú vo vedení takéto hovädá komunistické ,v normálnom štáte by bručali za mrežami tu sú menovaný do funkcií !!!
čo už nechal odviesť nasilu aj 14-15 ročné deti ako to robil v zúfalstve aj Hitler ,tak sa vojna ale vyhrať nedá drahý Petro
Američania sú frajeri len zo vzduchu ale na zemi vždy dokážu veľké H***O ,narobia tam ešte väčší chaos a zdupkajú
Odporúčame