Nie na darmo sa hovorí že ak sa niečo pokazí na Talianskom aute tak je na tom nápis made in GERMANY :-)
Nie na darmo sa hovorí že ak sa niečo pokazí na Talianskom aute tak je na tom nápis made in GERMANY :-)
študovať vš,za komančov a mať všetko to čo píšeš tak si musel mať na 1000% nejakého vplyvného súdruha v rodine,u nás v rodine sme mali jedného súdruhom nepohodlného člena a viac ako maturitu som nedokázal a sestru vyhodili z druhého ročníka gymnázia ,tak tu teraz nefrajeruj lebo práve taký čo teraz najviac vykrikujú ako bolo za komančov zle aj spávali z červenými knižkami pod vankúšom a modlili sa k Leninovi
hoho ,z toho strach nemám že budeme mať nižšie ceny ako inde ,Slováci ich predbehnú ako nič :-)
Tie maskáče bol odev vzor 60 ,tak isto ako aj kanady ,pracovná uniforma bola vzor 63 :-) a samopal bol vzor SA 58,evidentne si mal na sebe aj ty len tie čínske tepláky a frajeruješ tu :-)
Vieš ja som bol ešte na vojenčine rok 1988/1990,Prostejov VU 8280 zaradenie výsadkár prieskumník, a prisahal som tam verejne pred stovkami ľudí že budem z nasadením vlastného života brániť ČSSR proti agresorovi z NATO a nevidím dôvod tú prísahu porušiť ! Ty si asi maximálne tak strieľal do treniek
Hej lebo Slovensko určite niekto napadne,aj Rusi sa už na nás trasú aby nás obsadili lebo Slovensko je fakt pre nich dôležité ,jedine za koho záujmy by bolo treba bojovať sú mocenské záujmy USA
No ani by ma nenapadlo ísť bojovať za niekoho záujmy kto bude ukrytý pod zemou v bunkri na druhom konci zemegule ,kto chce bojovať nech si zoberie samopal a nech sa páči páni kapitalisti a oligarchovia do prvej línie
Ono viac ako 21% je takmer 1 000 000 ľudí a to rozhodne málo nieje,a dovolím si tvrdiť že ďalších 50% ľudí by hlasovalo ANO keby sa na hlasovaní zúčastnilo,najviac je smiešne to ako každá trúba bagatelizuje ako je vlastne 21.5% teda milión hlasov málo,a ako pritom práve takýto pisálkovia a bukvice skáču od radosti keď tá ich strana vo voľbách získa 2 % že aký je to obrovský úspech :-)
To sa fakt lebo robia že nechápu,alebo skutočne nechápu o čo Putinovi ide ?však stačí pozrieť na mapu a je jasné o čo ide a že bojovať sa prestane keď Rusko bude spojené z Krymom,teda buď sa Ukrajina dobrovoľne vzdá toho územia,alebo boje budú pokračovať ešte niekoľko mesiacov a separatisti za pomoci Ruskej armády vytlačia Ukrajinskú armádu z územia ktoré potrebujú,teda celé pobrežie Azovského mora,Rusi potrebujú zásobovať Krym a trepať sa tam stále loďou je dosť nepraktické , stavať cca 20km most ponad čierne more niečo stojí a nejde to zo dna na deň,dnes sa takémuto správaniu hovorí že si chránia územie záujmu čo je aj dosť pochopiteľné v dnešnej dobe lebo NATO je už všade na okolo nich,a tupá propaganda sa nám snaží nahovoriť že dobré NATO nás ide chrániť pred zlým Ruskom čo sa nás chystá už už napadnúť len čo dobojuje na Ukrajine :-)
No to sú super správy,už ma aj tak nebavilo tak dlho lacno tankovať
Ja mám väčšie obavy z USA a NATO a ich agresorského správania ako z toho že Rusko niekoho napadne,Rusko ešte žiadnu vojnu nezačalo vždy bolo do nej len vtiahnuté,na Ukrajine si Rusko háji len ako so po novom hovorí územie záujmu,to že nenechá Krym a jeho strategický prístav Američanom bolo jasné hneď,keby Rusi neboli obsadili Krym tak dnes už v Sevastopole kotví Americká lietadlová loď,a to že Rusi teraz potrebujú územie ktoré je spojené z Krymom a o ktoré sa práve bojuje ma neprekvapuje,Rusko si len háji svoje záujmy ale na zvyšok Ukrajine Putin kašle,rovnako ako aj na nejaké pobaltské štáty,to len NATO robí z komára somára ako ich ide Rusko napadnúť
To ak niekto nieje vyumelkovaný,nagélovaný,v naškrobenej košeli, kravate a nevyzerá ako nejaký podomový predajca vysokozdvižných vozíkov tak je hneď problém ? čudná dnešná doba,nevadí ak má niekto v hlave vymetené,drahý oblek a super kravata to istí,a hneď je vhodný kandidát do EU parlamentu ,nie nadarmo ich už volajú EUrohujerovia
Požičiame vám peniaze a dovolíme vám za ne kúpiť si od nás zbrane,asi taká je ponuka toho imbecila z USA
Ako uľahčiť homosexuálom život,treba znížiť DPH na lubrikačné gély,kondómy,a papierové vreckovky
Tam je teraz prvoradé kto strhal teplým plagáty :-)
Na SME o tomto útoku nieje zatiaľ ani čiarka takže je jasné že v tom majú prsty Ukrajinci ,keby bolo podozrenie na separatistov tak je to tam minuta po minute
Celé EUrohujerovo je pokakané zo slováka v maskáčoch z motorovou pílou v kufri :-)
A to je potom taký problém identifikovať toho kto volal záchranárom ?a podla tč. zistiť o koho,ide a v akom aute sa viezol v danom čase,načo chcú skúmať kamery kde max. tak zistia že tam išlo nejaké auto možno farbu,ale na Slovensku to zrejme problém je,tu skôr niekto ukradne 1,6mil € ako sa dopátra komu patrí nejaké číslo :-/
Odporúčame