Rusko má dve,v čečensku a abcházsku ,a aj o ti boli požiadané tamojšími vládami kôli nepokojom ktoré tam v minulosti boli z rebelmi ,nikde inde vo svete nieje ruský vojak
https://www.youtube.com/watch?v=MhbUfc3T-g0 české titulky
Rusko má dve,v čečensku a abcházsku ,a aj o ti boli požiadané tamojšími vládami kôli nepokojom ktoré tam v minulosti boli z rebelmi ,nikde inde vo svete nieje ruský vojak
https://www.youtube.com/watch?v=MhbUfc3T-g0 české titulky
Aj to schválenie lekárničiek trvá mesiace kým to schvália lebo to musí schváliť kopec darmožráčov a byrokratov aby sa nepovedalo že nič nerobia,aha Putin zájde na 4 hodiny na Cyprus a zmluva o prenájme je podpísaná :-)
Aha aké halo je zrazu z toho,USA kotvia okolo celej europy,letiská a základne majú nasr*té po celom svete,to je v poriadku ???
Som len zvedavý kto tie zbrane bude obsluhovať,si predstavte že vám teraz niekto dodá modernú zbraň trebárs nejaký obranný raketový systém a pošle vás sním do boja,však to nebudete vedieť ani uviesť do pohotovostného stavu nieto ešte obsluhovať,Ukrajina má zastaralé zbrane ešte z čias RVHP,a dnešný nasilu odvádzaný vojaci nevedia poriadne obsluhovať ani tie zbrane,povinná vojenská služba bola zrušená,tam nás za dva roky naučili aspoň tie základné veci,bol som vodič tanku T72 aké ma dnes ešte aj Ukrajina ,ale nedokážem si ani predstaviť že by ma posadili do dnešného moderného tanku a poslali do boja ,možno by som ho ani nenaštartoval,Rusko má stále povinnú vojenskú službu neviem akú dlhú nechce sa mi to hľadať,kedysi mali Rusi trojročnú vojnu ,mal som možnosť sa s nimi ešte stretnúť na cvičení v r.1988 oni tú vojnu brali nejako vážnejšie,a to čo dokázali oni či už po fyzickej stránke ,v ovládaní tanku alebo v streľbách len sme čumeli
otázka ,S kým susedí Rusko ? odpoveď, S kým chce :-)
šimpanz Obama musí skákať meter dvadsať od zeme od nervov keď sa toto dozvedel,to je ten jednotný postoj voči Rusku haha,po Maďaroch už koketuje z Putinom aj Cyprus a prídu aj ďalší,vlastné záujmy štátov sú viac ako hrať sa na hrdinov a strkať sa do zadku USA,a v Bruseli sa chváliť kto ukáže Putinovi dlhší nos :-) hrdinovia
Horšie ako tá vojna na Ukrajine je už iba Mikloš vo funkcii poradcu,on dokáže napáchať väčšie škody Ukrajine ako separatisti,už vypočítal že Ukrajinci platia len 12% z ceny plynu ako by mali platiť ,tak keď im tam plyn zdražie o 88% tak ho stadiaľ poženú palicami lebo už teraz je im plyn drahý,ale oligarchovia budú mať z čoho rozkrádať a niečo ulejú aj Ivanovi,však vieme ako prebiehala privatizácia na SK
Neskutočné,tento náš americký dron ide oslavovať politický puč pri ktorom bol zvrhnutý legitímne zvolený prezident,aby sa mu to nevrátilo a nemusel aj s Petrom niekam utekať :-)
Ináč ten Kerry je ešte väčší penis ako sa zdal
Oni chcú fakt dotlačiť Rusov do situácie že jediné východisko bude vojna,je to ako držať na reťazi hladného medveďa a nútiť ho k poslušnosti tak že mu tú reťaz ešte budeme skracovať,sú len dve možnosti buď skape od hladu alebo roztrhá čo sa k nemu priblíži,ale neskrotne kým bude dýchať
Ale je sila ,a volá sa povolávací rozkaz,vyhlási sa vojnový stav a stanné právo a odvádza sa do armády aj násilím,odmietnutie nastúpiť do armády sa trestá ako dezercia,vtedy už končí všetka sranda,dnes si to ľudia nedokážu ani predstaviť lebo to nezažili a berú dianie na Ukrajine len tak okrajovo a na ľahkú váhu si myslia že jednoducho povedia že nikam nepôjdu a ostanú sedieť doma pri telke
A kto je za situáciu v Líbyi zodpovedný??? USA, a aj Francúzsko sa priamo zúčastňovalo na bombardovaní Líbye, zlikvidovali totálne armádu Líbye a pomáhali práve týmto rebelom ktorý sa teraz Europe vyhrážajú,teraz nech sa nečudujú že v Líbyi nemá kto zabezpečiť poriadok, je tam totálny chaos,Líbya je 100% dôkaz ako skončí krajina kde USA a NATO zavádzajú demokraciu
Chudoba na Ukrajincov ešte len čaká,Mikloš tam pracuje ako nejaký poradca a už vypočítal že Ukrajinci platia len 12% z ceny plynu akú by mali platiť,to ešte len budú demonštrácie prejde EU eufória
haha,na SME píšu že len 20 000 ,keby to bola demonštrácia proti Putinovi tak by napísali že ich tam je 60 000 :-)
Fíha,klobúk dole pred PRAVDOU že povoľujú diskusiu,dokonca aj Topky zakázali diskusiu a to je už čo povedať ,o SME sa ani nejdem vyjadrovať radšej :-/
Ja mám omnoho väčší strach z NATO a USA že rozpútajú vojnu ako že to urobia Rusi,Rusi totiž ešte nikdy v histórii žiadny svetový konflikt nerozpútali ale vždy to boli práve Rusi čo boli napadnutý,NATO a USA pôsobia dosť agresívne,nie sú to Rusi čo robia vojenské základne všade po svete a napádajú cudzie štáty ale práve NATO a USA a robia základne všade okolo Ruska až raz Rusom dôjde trpezlivosť a narobia tam poriadok,chcel by som vidieť reakcie USA keby si zasa Rusi začali stavať základne na Kube ako kedysi za Chruščova,však celé USA bolo vo vojnovom stave a tretia svetová vojna na spadnutie,nakoniec sa dohodli na tom že Rusi zrušia základne na Kube ak USA zruší základne v Turecku,lenže USA má momentálne základne zasa po celej Europe a už aj po pobaltských štátoch ale od Rusov chcú aby držali hubu a nechali USA a NATO skolonizovať aj Ukrajinu,neuznávam to čo robia Rusi na Ukrajine ale na druhej strane ich plne chápem prečo to robia,dnes sa tomu na západe hovorí kontrola územia záujmu
A z tých 2000 500 ani nevedelo že proti čomu sú vlastne tam,vedeli iba že zlý Putin,tak sa treba povyzliekať do spodného prádla a byť zásadne proti,ďalej tam bolo 500 teplých ktorý sa chceli sobášiť a 500 čo bolo proti ich sobášom,teda reálne tam bolo cca 1500 ľudí lebo pri takom počte 500 už tradične média prihodia aby ich bolo viac :-)
A z tých 2000 500 ani nevedelo že proti čomu sú vlastne tam,vedeli iba že zlý Putin,tak sa treba povyzliekať do spodného prádla a byť zásadne proti,ďalej tam bolo 500 teplých ktorý sa chceli sobášiť a 500 čo bolo proti ich sobášom,teda reálne tam bolo cca 1500 ľudí lebo pri takom počte 500 už tradične média prihodia aby ich bolo viac :-)
Ďalší dôkaz ako médiá a Porošenko klamú,Debaľcevo je pod Ukrajinskou kontrolou,vojaci tam nie sú obkľúčený,ešte včera Porošenko tvrdil že separatisti klamú že majú Debaľcevo pod kontrolou,a dnes už stadiaľ v húfoch utekajú a nechávajú tam aj veškerú výzbroj a vojenskú techniku vrátane ťažkých zbraní aj keď to naše média neviem z akých dôvodov nenapíšu,separatisti dali návrh vojakom v Debaľceve už pred dvoma týždňami,kto chce môže stadiaľ bez zabraní odísť a nič sa mu nestane,to len ***** Porošenko ich tam nútil držať už aj tak stratené pozície a zbytočne umierať,čo je to za človeka,a pritom stačí tak málo aby bol zasa na Ukrajine mier,normálny prezident ktorý sa dohodne z Ruskom,vyhlásiť Ukrajinu za neutrálny štát,ako to chcú Rusi a začať rokovania o vstupe do EU,načo potrebuje byť Ukrajina v NATO ? to Rusko nikdy aj tak nepripustí aby bolo obkľúčené štátmi NATO,západu ide aj tak len to aby tam mohli predávať zbrane a nie o tzv.demokraciu a blahobyt obyčajného Ukrajinca
Vence sa kladú vojakom a nie udalostiam pri ktorých prišli o život,oni aj vtedy len plnili rozkazy z Kremľa,kto bol na vojne ten vie ako to funguje,rozkaz sa musí splniť bez protestovania nech je akýkoľvek a stažovať sa dá až po vykonaní rozkazu,teda ak je ešte tá možnosť a vojak žije,Putina za toto vôbec neodsudzujem,u nás na cintoríne je 14 hrobov z neznámymi padlými nemeckými vojakmi z 2sv. vojny,ktorý padli pri ústupe pred červenou armádou,tak to viem od prastarých rodičov ktorý pochovávali tie kúsky tiel čo sa tam našli,a každý rok sa nájdu ľudia včetne mňa kto tam zapáli sviečku,tiež to boli len vojaci ktorý plnili rozkazy a mali rodiny ktoré dodnes nevedia kde umreli ich blízky
Odporúčame