Zákonník práce na to nemá žiadny vplyv ,tiež pracujem vo firme kde základ tvorí cca 25 kmeňových zamestnancov a ďalších cca 25-30 ludí sa príma ked sú objednávky od Nemca, január, február, marec,je slabší a potom do konca roka nával ,od apríla sa berú ludia so zmluvou do konca roka a funguje to tak už roky a je jedno aká bola vláda


