Prečo klamete ? zemiakov je tento rok dosť,mám dojem že sa budú šíriť takéto bludy aby bol dôvod dvíhať ceny,u nás ide momentálne metrák zemiakov po 18€
Prečo klamete ? zemiakov je tento rok dosť,mám dojem že sa budú šíriť takéto bludy aby bol dôvod dvíhať ceny,u nás ide momentálne metrák zemiakov po 18€
do troch € ani mne nie je drahé litrové pivo ale 9 je už trochu moc
Slovenčina je oproti primitívnej Maďarčine strašne náročná ,hlavne to skloňovanie ,v Maďarčine poznajú len jeden rod ,ten. :-)
jeden černoch má 25 cm vtáka, druhý 27 cm,pisálek článku 10cm a darmo bude žene vysvetľovať že v priemere ho má aj on vyše 20 centimetrového :-)) asi tak o výpovednej hodnote toho priemeru :-))
to akože ten malý turbo-mixer 1,2 čo má 80kw je silný motor :-)) skúste ho obsadiť 5 dospelými a naložiť do kufra 150kg trebárs zemiakov a zbadáte jeho silu ,to dnešné testovanie kde sa preváža v aute 65kg vodič a žasne naj jeho výkonom na rovnej ceste je o hovne :-))
A načo to čerpať z EU ked sa z toho ťažko kradne a ešte na to aj prídu, ľahšie je okrádať vlastných ludí a štát
Mne sa rátalo ked za Sokolom išiel kameraman ako kričal, zavolám ,esen bé ,pre mladších ,tak volali kedysi
policajtov ,Sokol asi mal ako eštébák dobré vzťahy s nimi :-))
No a to je ako možné ?však Fico tvrdil že za to mohla minule Radičová ,a teraz kto ???
A teraz moja skúsenosť,mám aj obyčajné žiarovky tam kde sa svieti často ale krátko ako je chodba,záchod ,kúpelna ,špajza ,a mám aj úsporné len také lacné z tesca stáli niečo nad 1 € , v obývačke kuchyni v detskej ,tie obyčajné bez komentára, a tie úsporné mám už tretí rok svietia denne priemerne 8 hodín a zatial žiadny problém ,v obývačke som mal výkonovo akože 100W ale zdala sa mi silná tak som dal akože 60W tá je tak akurát ,tú 100 mám od vtedy v garáži , tam sa svieti väčšinou len krátko a kým sa riadne rozsvieti už ju vypínam ,ale funguje aj tam už tretí rok
skôr ,s Európskou úniou na večné časy a nikdy VIAC !!!
Ja by som to povedal ináč, najmenej sa nepáči z nášho parlamentu :-))
Podvod z peniazmi na Slovensku ??? a kto by ho urobil prosím vás ved sme všetci tu :-))
Tak nech lekári v USA idú vzorom a dajú si obrezať vtákov ako prví :-))
Chudáci ,potom treba zaviesť fond ktorý im bude vyplácať aspoň 5000 € mesačne po dobu troch rokov pokým sa spamätajú že už nie sú pri válovoch ,niečo ako dostával Janko Fígel od Bruselu 11 000 € mesačne ked stadiaľ odišiel ,to bolo na to že vraj kým sa uplatní v bežnom živote
A netreba zabudnúť ani na jeho tien, Mikloša
Odporúčame