Banka musi zacat setrit dolariky pretoze to Putinove dobrodruzstvo uz zacina pekne tu rusku ekonomiku matat. "Bezcenne "zelene papieriky, len keby ich mali este viacej, mozno miestni rusofili pomozu kedze ti sa tychlo papierikov zbavuju uz velmi dlho. Poslu do Ruska pretoze Rusko potrebuje.


