Zazracne socialisticke polnohospodarstvo a zivocisna vyroba. Kurence v Stredu treba vstat skoro rano a postavit sa do radu ak chceme mat, maso v Sobotu rovnaky problem. Chlieb , cierny , alebo biely odpoludnia si nenasiel nic. Nasteva obchodu Ovocie a Zelinina zvacsa prazdne pulty , ale dali sa kupit nanuky. Bezny obraz v obciach a dedinach o nieco lepsie v mestach. Zazracne polnospodarstvo produkovala a produkovalo, ale keby ludia nemali zasadene vlastne tak by celemu narodu vypadli zuby z nedostatku vitaminov.


