Problem Srbov bude aj v tom ,ze oni si vzdy mysleli, ze Zapad taha s nimi pretoze Juhoslavia sa odklonila od ZSSR a soc. bloku a bola otvorenejsia ku Zapadu. Ked som tankoval v Srbsku s Srb videl moju poznavaciu znacku tak vysiel len vtedy ked bol cas platit , no ked tam tankoval Nemec ci Holandan tak sa isiel potrhat ako okolo neho poskakoval. Srbi si jednoducho mysleli ,ze ich Zapad podrzi pri kampani v Kosove no stal sa opak. Srbi boli varovani mnohokrat a NATO sa odhodlalo ku bombardovniu az potom ked sa rysovala ludska katastrofa v Kosove,
Nenavidiet mozu ale ich mentalita , na ktoru som poukazal pri tankovani, aj tak prevladne ved preto sa tiez uz tlacia do EU a vobec im nevadi , ze su tam krajiny ktore ich bombardovali.


