Keby si nekecel Sobron. Zijes v USA a pochybujem ,ze Amici sa s tebou budu bavit o politike a o Rusoch obvzlast. Pokial sam neotravujes a neprovokujes debaty tak na to zvysoka kaslu.
Keby si nekecel Sobron. Zijes v USA a pochybujem ,ze Amici sa s tebou budu bavit o politike a o Rusoch obvzlast. Pokial sam neotravujes a neprovokujes debaty tak na to zvysoka kaslu.
<<Ruská armáda má vlastnú a autonómnu internetovú sieť>>
Preco ju potom nazyvate "internetova siet" ? Nemala by sa nazyvat "intranet" , kedze ide o vnutornu siet bez prepojenia na Internet?
<<Jožo Ráž: Už prakticky nemám chybu>>
Jozo je ozajstny skromnak, ved on nikdy ziadnu chybu nemal.
A kto vini Rusko za smrt domorodcov v Amerikas?
Autor by nam mohol vysvetlit , ako "mierumilovne" si Rusko dokazalo podrobit takmer kazdeho suseda a ako ich integrovalo do "vecneho" zvazu bratskych narodov , ktory sa nazyval ZSSR a ako po jeho rozpade niektorych znova vojensky napadlo, zrovnalo Groznij so zemou a vyvrazdilo 1 milion Afgancov a 200 000 Cecencov.
Takze Rusi a Asada sa znova chystaju bombardovat trhoviska, nemocnice a civilistov?
Takze ked urobila chybu a nie z vlastnej vinny bola tyrana , tak podla teba si to vsetko zasluzi? Necudujem sa ,ze aj ti policajti boli taki tlci, ved na Slovensku ich je dost.
" Motorola sa ako veliteľ separatistického práporu Sparta chválil, že osobne zastrelil 15 ukrajinských vojakov, ktorí upadli do zajatia." ?
Good News! Another Russian terrorist bites the dust.
Ja dobre viem co je on zac , komunisticko-nacisticky fanatik , ktory zboznuje Rusko a Putina.
Mne je fuk kto to urobil , ale urcite urobil dobre ked toho vraha a teroristu odstranil. Nie som milovnik vrahov ako ty. Fuj.
Preco tolko vyplakavas za vrahom ukrajinskych vojakov? Zavrazdit vojakov v zajati je v tvojej knihe ruskej spravedlnosti v poriadku?
Mas pravdu , bol to teroristicky cin, teroristi zavrazdili dalsieho teroristu.
<<Motorola sa ako veliteľ separatistického práporu Sparta chválil, že osobne zastrelil 15 ukrajinských vojakov, ktorí upadli do zajatia. Organizácia Amnesty International vyzvala na vyšetrenie týchto zločinov,>>
Skoda ho vobec nie je.
<<Andrejčák je známy novinársky amatér, asi nepozná rozdiel medzi platom a mzdou>>
Hmmm... mzda a plat sa v podstate rovnaju len mzda sa pouziva pri sukromnom sektore a plat pri statnom asi pozostatok sprostej sociastickej terminologie.
Kedze to nahradzuje skuter tak by sa to malo porovnavat s tymto a asi to bude stale bezpecnejsie ako motorka. Velkou otazkou je ako dlho taky malicky motor moze vydrzat pri takej neumernej zatazenosti? 10000 km?
<<V septembri Porošenko americkej televíznej stanici CNN povedal, že povstalci podporovaní Ruskom disponujú v Donbasw 700 ruskými tankami, 1 250 delostreleckými systémami, viac než tisíckou obrnených transportérov s 300 raketometov.>>
Vsetko vyrobili banici a traktoristi doma na kolene. Donbas ma najzrucnejsich traktoristov a banikov na svete, len znacku " Made in Russia" nejako nevedia upravit, ale to je asi podla nich v poriadku ved Donbas uz patri Rusku takze je to doma.
Teba je skoda ty by si mal pracovat pre nejaku rozviedku mozno Mossad.
Odporúčame